اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

فرمانده انتظامی تهران بزرگ:

پلیس در راستای تحقق شعار امسال با مخلان نظام اقتصادی برخورد می‌کند

پلیس در راستای تحقق شعار امسال با مخلان نظام اقتصادی برخورد می‌کند

سردار رحیمی با اشاره به نامگذاری سال جدید به سال تولید، پشتیبانی‌ها و رفع موانع، گفت: پلیس با تمام توان در تحقق فرامین مقام معظم رهبری تلاش می‌کند و با ایجاد امنیتی پایدار، شرایطی خواهد ساخت که تولیدکنندگان با آسودگی فعالیت کنند و با اقتدار با مخلان نظام اقتصادی کشور برخورد خواهد کرد.

پلیس تهران بزرگ سردار حسین رحیمی در دومین روز از سال جدید طی سخنانی در جمع کارکنان پلیس‌های آگاهی و مبارزه با مواد مخدر، گفت: ما خود را خادم و خدمتگزار مردم عزیز و سربازان ولی امرمان می‌دانیم و  نخواهیم گذاشت تا برخی افراد سود جو و زالو صفت اقتصاد کشور را با چالش مواجه کنند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: همه تلاش و همت خود را بکار خواهیم بست تا شعاری را که مقام معظم رهبری به عنوان شعار سال مشخص فرمودند تحقق پیدا کند.

وی افزود: باید خداوند متعال را به واسطه داشتن چنین رهبر بصیر و آگاه و شجاعی شکر بگوییم که این گونه با رهبری‌های داهیانه خود عزت، اقتدار و آبرو را برای کشور ما به ارمغان آوردند، به‌گونه‌ای که امروز ایران اسلامی در معادلات سیاسی دنیا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

تمام واحدهای گشت در تعطیلات نوروز باید فعال باشند

سردار رحیمی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به فعالیت پلیس در ایام نوروز گفت: باید در ایام تعطیلات نوروزی همه واحدهای گشتی فعال و هدفمند باشند و هیچگونه اهمال و سستی در این زمینه پذیرفته نیست.

وی افزود: هرکسی به کلانتری یا هر واحد انتظامی و یا ترافیکی مراجعه می‌کند باید با رضایت‌مندی از آنجا خارج شود، لذا لازم است عوامل پلیس با روی گشاده، سعه‌صدر و با اخلاق نیکو و پسندیده پذیرای مردم باشند و همه تلاش خود را بکار گیرند تا گره‌ای از مشکلات مردم باز شود.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه در ایام نوروز هر گونه جابجایی اثاثیه منزل باید با هماهنگی کلانتری محل انجام شود، بیان کرد: در تعطیلات نوروزی کلانتری‌ها بصورت ویژه و با گشت‌های مضاعف تلاش دارند، امنیت شهروندان را فراهم کنند تا مردم در امنیت و آرامش بتوانند از تعطیلات نوروز استفاده کنند./ایرنا

کپی