اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

ترافیک سنگین در چهار محور تهران-شمال

ترافیک سنگین در چهار محور تهران-شمال

مرکز مدیریت و اطلاعات راهها از ترافیک سنگین در آزادراه تهران - شمال، کندوان مسیر جنوب به شمال، هراز مسیر جنوب به شمال، محدوده پلور و آب اسک و نیز آزادراه قزوین-رشت محدوده رودبار خبر داد.

 مرکز مدیریت و اطلاعات راهها،  اکنون در محور آزادراه تهران – شمال محدوده تونل شماره ۱۳ و حدفاصل تونل شماره ۱۷ تا شهرستانک؛  چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده سیاه بیشه؛  هراز مسیر جنوب به شمال محدوده های پلور و آب اسک و نیز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – رشت ترافیک سنگین است.

این مرکز همچنین از ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل ساسانی تا پایانه شهید کلانتری خبر داد و اعلام کرد: در جاده های تهران-شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

این مرکز همچنین از تردد روان در در مسیر رفت و برگشت محور فیروزکوه خبر داد.

افزایش ۱۱ درصدی ترافیک جاده‌ها در ۲۴ ساعت گذشته

بر اساس اطلاعات دریافتی از بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط و حدود ۸۰۰ دوربین‌های نظارت تصویری، هم اکنون  اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

انسداد ۱۰ جاده

براساس اعلام مرکز مدیریت راهها،  اکنون محور رامیان-اولنگ-شاهرود، محور فرعی شمشک-دیزین، محور خرم‌آباد-پلدختر، محور پونل-خلخال و محور شهمیرزاد - سمنان در استان سمنان، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

همچنین جاده شهداد - نهبندان، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده قزوین - همدان در کیلومتر ۱۱۰، محور گنج نامه-تویسرکان و محور وازک-بلده در مازندران، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

پرترددترین جاده های کشور

این مرکز اعلام کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزاد راه کرج-قزوین‌ با ۱۱۷ هزار تردد،  آزادراه تهران-کرج با ۱۰۸ هزار تردد و آزادراه کرج-تهران با ۸۸ هزار تردد، ثبت شد./ایرنا


 

کپی