اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

۲۰ تیم نظارتی فعالیت تاسیسات گردشگری کرمانشاه را رصد می‌کنند

۲۰ تیم نظارتی فعالیت تاسیسات گردشگری کرمانشاه را رصد می‌کنند

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمانشاه گفت: در ایام نوروز ۲۰ تیم نظارتی وضعیت تاسیسات گردشگری استان را رصد می‌کنند.

علی صابر بااشاره به تشدید نظارت ها بر فعالیت تاسیسات گردشگری استان، اظهار کرد: به منظور نظارت بر عملکرد و خدمات دهی مناسب تاسیسات گردشگری استان به مسافران نوروزی ۴۰ نفر از همکاران این اداره‌کل در قالب ۲۰ تیم کار نظارت را انجام خواهند داد.

صابر با اعلام اینکه در دو روز گذشته بیش از ۲۲۰ مورد بازدید نظارتی در سطح استان انجام شده، افزود: نظارت بر عملکرد تاسیسات مجاز و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این اماکن در دستور کار این تیم‌های نظارتی قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه اقامت صرفا در اماکن دارای مجوز از وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مجاز است، تصریح کرد: هرگونه اقامت در مدارس، پارک‌ها و سایر اماکن غیر مجاز ممنوع است.

معاون گردشگری استان کرمانشاه ادامه داد: تیم‌های نظارت در سطح استان با بازدیدهای شبانه‌روزی با هماهنگی دستگاه‌های نظارتی با فعالیت اماکن غیرمجاز برخورد خواهند کرد.

وی افزود: همچنین با همکاری شهرداری از اقامت و برپایی چادر در پارک‌ها و سایر اماکن عمومی ممانعت به عمل خواهد آمد.

در استان کرمانشاه ۲۷ هتل، ۴ هتل آپارتمان، ۱۹ مهمانپذیر، ۲۷ واحد پذیرایی بین‌راهی، ۹۲ خانه مسافر، ۳۵ اقامتگاه بوم‌گردی و ۷۸ دفتر خدمات مسافرتی مجاز فعالیت دارند./ایسنا

کپی