اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

بیستمین بُرد اتلتیکو و آتش‌بازی بارسلونا در «سن‌ سباستین»

بیستمین بُرد اتلتیکو و آتش‌بازی بارسلونا در «سن‌ سباستین»

لیگ فوتبال باشگاه‌های اسپانیا با بیستمین بُرد و تداوم صدرنشینی اتلتیکومادرید و آتش‌بازی بارسلونا در «سن‌سباستین» ادامه یافت.

در ادامه هفته بیست و هشتم لیگ فوتبال باشگاه‌های اسپانیا، تیم صدرنشین اتلتیکومادرید در خانه خود مقابل تیم‌ سخت‌کوش آلاوس قرار گرفت و با تک گل ارزشمند «لوییس سوارز» به پیروزی یک بر صفر رسید.

اتلتیکو با این پیروزی ۶۶ امتیازی شد و جایگاهش در صدر جدول را مستحکم کرد. تیم تحت هدایت «دیگو سیمئونه» پس از وداع با لیگ قهرمانان اروپا، اکنون تمام تمرکز خود را معطوف به قهرمانی در لالیگا کرده است.

در دیگر دیدار، بارسلونا در «سن سباستین» به میهمانی سوسیداد رفت و با ارائه نمایشی عالی و سراسر هجومی به برتری قاطع ۶ بر یک رسید. این در حالی است که بارسلونا در سال‌های اخیر همواره در دیدارهای خارج از خانه مقابل سوسیداد با مشکلات زیادی مواجه می‌شد.

در این دیدار، «سرجینیو دِست» مدافع جناح راست بارسلونا و «لیونل مسی» هر کدام دو گل به‌ثمر رساندند. «آنتوان گریژمان» و «عثمان دمبله» هم دیگر گلزنان کاتالان‌ها بودند. تنها گل میزبان را هم «بارنتزی» به ارمغان آورد.

تیم تحت هدایت «رونالدو کومان» با کسب این پیروزی، جمع امتیازات خود را به عدد ۶۲ رساند و در رتبه دوم جدول قرار گرفت./ایرنا

کپی