اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

قالیباف تاکید کرد

حل مشکلات با سپردن کار‌ها به مردم

حل مشکلات با سپردن کار‌ها به مردم

رئیس مجلس: مشکلات زمانی حل می‌شوند که کار را به دست مردم بسپاریم، امیدوارم بتوانیم فراتر از حرف و سخنرانی، زمینه‌های قانونی قدرتمند شدن اقتصاد مردمی را فراهم کنیم.

حل مشکلات با سپرده کار‌ها به مردمبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ آقای محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در صفحه‌ی شخصی خود در فضای مجازی نوشت: اینجا جیرفت در جنوب کرمان است. دل‌های همه مثل لباس‌های زیبایشان بهاری است، ولی به این دل‌های مهربان و دست‌های توانمند کمتر بها داده‌ایم.

از امروز اول فروردین به مناطق محروم جنوب کرمان آمده‌ام تا هم در کنار بچه‌های جهادی باشم هم با مردم گفتگو کنم هم در جریان لایه‌ای از اقتصاد مردمی که به‌خصوص دختران و زنان محلی آن را مدیریت می‌کنند قرار گیرم؛ مشکلات زمانی حل می‌شوند که کار را به دست خود مردم بسپاریم.

سرمایه اصلی مملکت ما نفت و گاز نیست؛ درخشان‌ترین سرمایه‌های ایران، همین دختران معصوم، ولی شجاع و توانمند و با سلیقه هستند که اگر کمی بیشتر حواسمان به ذوق و هنر و استعدادشان باشد، ما را به اوج می‌رسانند. امیدوارم بتوانیم فراتر از حرف و سخنرانی، زمینه‌های قانونی قدرتمند شدن اقتصاد مردمی را فراهم کنیم و در سال تولید به وظیفه خود در قبال این چشمان معصوم و دست‌های توانمند عمل کنیم./صداوسیما

 

 

کپی