اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

تبریک نوروزی نخست وزیر ارمنستان به مقام معظم رهبری و رئیس جمهور

تبریک نوروزی نخست وزیر ارمنستان به مقام معظم رهبری و رئیس جمهور

نیکول پاشینیان با تاکید بر این که پس از تحولات اخیر در منطقه قفقاز همکاری‌های دو جانبه دو ملت دوست با تاریخی کهن از اهمیت بیشتری برخوردار شده است، تاکید کرد: مطمئنا روابط دو جانبه را می‌توان در بالاترین سطح در جهت تامین منافع دو کشور و دو ملت گسترش داد.

نخست وزیر ارمنستان سال نو را به مقام معظم رهبری و رئیس جمهور کشورمان تبریک گفت.

در پیام تبریک نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان آمده است: امیدوارم سال جدید برای ایران سال کسب دستاورد‌ها در کلیه عرصه‌ها و سال صلح و رفاه باشد.

وی با تاکید بر این که پس از تحولات اخیر در منطقه قفقاز همکاری‌های دو جانبه دو ملت دوست با تاریخی کهن از اهمیت بیشتری برخوردار شده است، تاکید کرد: مطمئنا روابط دو جانبه را می‌توان در بالاترین سطح در جهت تامین منافع دو کشور و دو ملت گسترش داد.

در این پیام همچنین آمده است: برای حضرتعالی سلامتی و طول عمر و برای ملت دوست، ایران صلح و پیشرفت آرزومندم.

پیام تبریک نخست وزیر ارمنستان به رئیس جمهور ایران


همچنین نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان در این پیام ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای دکتر روحانی و رفاه و امنیت برای ملت ایران و با تاکید بر این که تحولات اخیر در منطقه قفقاز دو کشور را ملزم می‌کند تا هر چه زودتر طرح‌های مشترک اقتصادی را اجرایی کنند، اظهار کرد: یقین دارم که تغییرات ژئوپولتیک اخیر را در جهت تامین منافع دو کشور و دو ملت دوست به کار خواهیم گرفت./صداوسیما

کپی