اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

رییس فدراسیون فوتبال با استعفای «نبی» موافقت کرد

رییس فدراسیون فوتبال با استعفای «نبی» موافقت کرد

رییس فدراسیون فوتبال با درخواست استعفای «مهدی محمدنبی» دبیرکل این فدراسیون موافقت کرد.

«شهاب‌الدین عزیزی‌خادم» به دنبال درخواست استعفای مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال، ضمن تشکر از زحمات وی در دوران مسوولیت با درخواست استعفای وی موافقت کرد.

متن پاسخ رییس فدراسیون فوتبال بدین شرح است:

ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های ارزنده جناب عالی در فدراسیون فوتبال به ویژه راهبری و مدیریت شما در فرایند اصلاح اساسنامه فدراسیون و تمهیدات شایسته شما در برگزاری انتخابات اخیر رییس و هیات رییسه فدراسیون فوتبال که روندی قانونی، شفاف و دموکراتیک داشت.

در پاسخ به درخواست شما، بدین وسیله با استعفای جناب عالی از سمت دبیر کلی فدراسیون فوتبال موافقت می‌شود.

‎در این برهه حساس تاریخ فوتبال ملی و در آستانه مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ که نیازمند انگیزه های جدید، دمیدن نفس حیات بخش و امید آفرین، همیاری، آرامش و هم افزایی همه ارکان نظام و خانواده بزرگ فوتبال هستیم با درخواست مساعدت از الطاف لایزال الهی از زحمات ارزشمند و طولانی مدت شما در فوتبال کشور تشکر و قدر دانی نموده و آرزو می‌نمایم که همچنان، دانش، تجربه و توانایی شما  در خدمت رشد و تعالی فوتبال ملی و ورزش ایران باشد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال شب گذشته (دوشنبه) در نامه‌ای به شهاب‌الدین عزیزی‌ خادم و اعضای هیات رییسه، استعفای خود را اعلام کرد.

نبی از اوایل فرودین‌ماه سال ۱۳۹۹ پس از موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا(ای‌اف‌سی) به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال، یکشنبه هفته گذشته در سالن اجلاس سران و با حضور مقامات وزارت ورزش و جوانان، نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا، نماینده سازمان بازرسی و اعضای مجمع برگزار و در این انتخابات شهاب‌الدین عزیزی‌خادم برای چهار سال به‌ عنوان رییس فدراسیون فوتبال انتخاب شد.

کپی