اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

مادر انصاریان در گفتگو با مجری تلویزیون: کدام نامزد ؟ من و علی عاشق و معشوق بودیم

مادر انصاریان در گفتگو با مجری تلویزیون: کدام نامزد ؟ من و علی عاشق و معشوق بودیم

ادعای یک بانو در فضای مجازی سر و صدا به پا کرد. بانویی که مدعی بود 5 سال با علی انصاریان نامزد بوده اما حالا مادر علی انصاریان در درد دل هایش برای آرش ظلی پور مجری تلویزیون که رفیق صمیمی پسرش بود، از این شایعه ها گلایه کرد

 آرش ظلی پور مجری تلویزیون که رفیق صمیمی مرحوم علی انصاریان بود، هر روز سر مزار این پیشکسوت فقید فوتبال حاضر می شود و امروز هم در گفتگویی که مادر علی انصاریان داشت، گلایه های ننه علی در واکنش به شایعه های چند روز اخیر پیرامون پسر مرحومش را در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

به گزارش طرفداری، در تماسی که با آرش ظلی پور داشتیم، از او اجازه انتشار این گفتگو را گرفتیم. آرش ظلی پور به طرفداری گفت:

 من با مادر علی حرف زدم، او خیلی ناراحت بود. خودش خواست حتما این حرف ها منعکس شود.

---

در ادامه پست اینستاگرامی آرش ظلی پور را می خوانید:

    امروز چند کلمه اى با ننه على حرف زدم ... هنوز اشک از چشمانش جاری است و هنوز داغ على برایش غیر قابل باور ... فقط گریه کرد و گریه کرد و گریه کرد ...
    میان اشک ها و هق هق ها چند جمله اى گفت که جگرم آتش گرفت. از شایعه ها و حرف و حدیث عده اى از خدا بى خبر دلش خون بود.
    می گفت:
    "چرا آخه این حرف ها رو می زنند؟ مگر این ها از خدا ترس ندارند؟ مگه پدر مادر بالاى سرشان نبوده است؟! على همه چیز زندگی اش را براى من تعریف می کرد ... هر چیزی اتفاق می افتاد، به من می گفت ... حالا هر روز یکى می گوید من نامزدش بودم! على کجا نامزد داشت؟ من و على عاشق و معشوق بودیم ... مگر می شود على نامزد داشته باشد و من ندانم؟ این ها از خدا نمی ترسند که دروغ می گویند! تو رو خدا این حرف ها را بنویس ..."
    داشتم فکر مى کردم چقدر آدم باید کثیف و پست باشد که دل مادرى که هنوز نتوانسته است با داغ رفتن فرزندش کنار بیاید را بشکند! برخی افراد مجازى مثل قارچ زاد و ولد می کنند و هر روز ما با توجه کردن به آنها، بزرگ ترشان می کنیم ... افرادی که سال ها در عرصه هاى مختلف دست به دست شدن و به هیچ جایى نرسیدند و حالا از مرگ یک نفر دنبال دیده شدن و جلب توجه هستند! به این آدم ها باید ترحم کرد نه توجه!
    فقط افسوس و افسوس و هزاران افسوس ...

 

کپی