اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

واژگونی وحشتناک کامیون در بزرگراه آزادگان

واژگونی  وحشتناک کامیون در بزرگراه آزادگان

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزگ از واژگونی کامیون حمل بار به علت سرعت زیاد در اتوبان آزادگان خبر داد.

سرهنگ احسان مومنی در خصوص جزییات این حادثه اظهار کرد:  ساعت ۰۹:۴۰ صبح امروز جمعه، در مسیر اتوبان آزادگان مسیرشرق به غرب روبه روی میوه و تره بار نرسیده به پل شهید کاظمی، یک دستگاه کامیون حامل بار واژگون شد.

وی افزود: این کامیون به علت سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ابتدا به سمت راست منحرف شده و پس از برخورد با جداول میانی به لاین کندرو وارد شد.

وی گفت: خوشبختانه این کامیون پس از ورود به لاین کندرو با خودروهای عبوری در لاین برخورد نکرد و سایر خودروها پیش از ایجاد برخورد متوقف شدند.

مومنی اظهار کرد: بلافاصله پس از این حادثه رییس وتیم های کارشناسی منطقه ۲۶ پلیس راهور تهران بزرگ در محل حاضر شدند و ضمن ایمن سازی محل حادثه علل و عوامل این تصادف را بررسی کردند.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با حضور عوامل راهور در محل حادثه و بیرون آوردن راننده کامیون از فضای محبوس شده، نسبت به جابجایی بار این کامیون اقدام شد و جرثقیل سنگین پلیس راهور تهران بزرگ نیز این کامیون را جابجا و به گوشه راه منتقل کرد.

وی ادامه داد: تکنسین های اورژانس نیز در محل حاضر شدند و راننده این کامیون را به نزدیک ترین مرکز درمانی منتقل کردند.

مومنی افزود: واژگون شدن این کامیون، موجب ایجاد ترافیک نیز شده بود که با اقدامات صورت گرفته محور بازگشایی شد.

وی در پایان از رانندگان خواست حین خلوتی معابر و بزرگراهها، از سبقت و سرعت جدا خوددرای کرده و همیشه با سرعت مطمئنه و مجاز حرکت کنند.ایسنا

 

کپی