اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

۲۰۰ مورد صنوف دارای تغییر کاربری غیر مجاز در البرز پلمب شدند

۲۰۰ مورد صنوف دارای تغییر کاربری غیر مجاز در البرز پلمب شدند

فرمانده یگان حفاظت از اراضی کشاورزی استان البرز اعلام کرد: طی یک ماه گذشته بیش از ۲۰۰ مورد از بناها و صنوفی که به صورت غیرمجاز در اراضی کشاورزی استان احداث شده بود پلمب شدند.

سرهنگ سید مجتبی موسوی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا  گفت: با حمایت های خوب قانونی در حوزه دادگستری و دادستانی استان البرز  پلمب بناها و صنوف غیر مجاز به ویژه مشاورین املاک دارای تغییر کاربری غیر مجاز در اراضی زراعی و باغی  استان به طور مستمر اجرا می شود.
وی افزود:  یکی از مصوبات قرارگاه صیانت از بیت المال در دادگستری استان البرز  شناسایی و پلمب تغییر کاربری های غیر مجاز تا زمان تعیین تکلیف  در کلیه شهرستانهای تابعه استان بوده است.
موسوی بیان داشت: این بناهای غیر مجاز شامل ویلا و صنوف و مشاور  املاک بوده که با همکاری نیروهای انتظامی پلمب شده است.
فرمانده یگان حفاظت از اراضی استان اظهارداشت: همکاران در مدیریت جهاد شهرستان ها  شناسایی  بناهای غیر مجاز  و پلمب آنها را دنبال خواهند کرد.
موسوی آمار پلمب های انجام شده  را  از  زمان  تصویب در قرارگاه بیش از ۴۰۰ مورد بیان داشت و اعلام کرد: یگان حفاظت پیگیر اجرای تبصره  ۲ از  ماده  ۱۰  قانون  مبنی بر اجرای قلع و قمع در خصوص صنوف مرتبط  و بستر ساز  جرایم تغییر کاربری  منجمله بنگاه های معاملات ملکی  می باشد .

کپی