اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

جلد اول رمان نوجوان «سلام همسایه» شنیداری شد

جلد اول رمان نوجوان «سلام همسایه» شنیداری شد

نسخه شنیداری جلد اول کتاب «سلام همسایه» با عنوان «خرت و پرت‌های گمشده» نوشته کارلی آنه‌وست با صدای میلاد میرزایی منتشر شد.

کتاب «سلام همسایه» با عنوان خرت و پرت‌های گمشده نوشته کارلی آنه‌وست با ترجمه رامبد خانلری، جلد اول از مجموعه کتاب «سلام همسایه» است که نسخه متنیِ آن توسط نشر صاد منتشر شده و نسخه صوتی آن توسط قناری با صدای میلاد میرزایی به صورت شنیداری تولید شده است.

این مجموعه کتاب پس از انتشار، از سوی ساندی تایمز در لیست پرفروش‌ترین‌ها قرار گرفت و همچنان خوانندگان بسیاری در دنیا دارد. کارلی‌ آنه ‌وست نویسنده استرالیایی‌تبارِ این کتاب، در مجموعه «سلام همسایه»، با بهره بردن از قوه تخیلش بر اساس یک بازی پرهیجان و پرطرفدار به همین نام، یک روایت معمایی و جذاب را به نگارش درآورده است.

داستان عجیب جلد اول کتاب «سلام همسایه» در یک شهر کوچک می‌گذرد؛ جایی که نیکی همراه خانواده‌اش به شهر ری‌وِن‌بروک آمده اما انگار تمام اهالی شهر با هم توافق کرده‌اند تا درباره اتفاقی تلخ ساکت باشند. نیکی به همراه دوست تازه‌اش آرون، تلاش می‌کنند تا از راز یک قتل پرده بردارند.

میلاد میرزایی، صداپیشه و بازیگر سریال‌های بانوی عمارت و شرم است. او پیش از این کتاب، تجربه گویندگی ده‌ها عنوان کتاب را داشته است.

جلد اول کتاب صوتی سلام همسایه با عنوان خرت و پرت‌های گمشده با قیمت ۲۴ هزار تومان و مدت‌زمان ۵ ساعت و ۳۸ دقیقه در استودیو نشر صوتی قناری تبدیل به اثری شنیداری شده و نسخه قابل دانلود آن در بسترهای اینترنتی فیدیبو، طاقچه، کتابراه و نوار قابل دسترسی و تهیه است./ایرنا

کپی