اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

شاگرد مغازه سارق، به دام افتاد

شاگرد مغازه سارق، به دام افتاد

ئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری شاگرد مغازه ای که از مغازه صاحبکار خود سرقت کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین ، سرهنگ کارآگاه "قاسم دستخال" گفت: یک فقره پرونده با موضوع سرقت مغازه به این یگان ارجاع شد که شاکی اعلام کرده بود، از مغازه اش تعدادی اموال شامل مانیتور، سیستم رایانه ای، دسته چک و یک سری اموال دیگر به ارزش حدودا پانصد میلیون ریال به سرقت رفته است.
وی ادامه داد: کارآگاهان با بررسی های میدانی و بازبینی فیلم دوربین های محل سرقت تصویر سارق را به دست اورده و مشخص شد سارق با یک خودروی بی ام و در محل حاضر و اقدام به سرقت کرده است؛ پرونده برای کسب دستور قضائی به جریان افتاد که با هماهنگی های صورت گرفته، مالک خودروی مذکور شخصی به نام "نریمان" شناسایی و برای تحقیق بیشتر به پلیس آگاهی دعوت شد.
به گفته دستخال، مالک خودرو اعلام کرد، خودروی خود را در اختیار شاگردش بنام "فیروز" قرار داده و حتی از مغازه خود او نیز لب تاب و سیستم رایانه ای سرقت کرده است و متواری است که با رویت تصویر سارق وی را شناسایی و اعلام داشت تصویر متعلق به "فیروز" است.
این مقام انتظامی تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضائی "فیروز" طی یک عملیات پلیسی در محل سکونت خود دستگیر شد که در ابتدا منکر هرگونه سرقت بود اما پس از مواجهه با دلایل و مستندات به سرقت اعتراف کرد و بیان داشت اموال سرقتی را در بازار به فروش رسانده است.
دستخال گفت: با اعتراف صریح متهم، پرونده به مرجع قضائی ارسال شد.

کپی