اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

کشف 8 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق

کشف 8 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف 8 میلیارد انواع کالای قاچاق توسط معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس خبرداد.

به گزارش ایران انلاین ،سرهنگ کارآگاه "علی ولیپور گودرزی گفت: به دنبال دریافت اخباری مبنی بر دپوی کالای قاچاق در محدوده دولت آباد، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی برای بررسی صحت و سقم خبر به محل مراجعه کرده و فردی به عنوان انباردار در محل حضور داشته و با همکاری با ماموران پلیس، درب انبار را باز کرده است.
وی ادامه داد: در بررسی های بعمل آمده مشاهده شد، مقادیری سیگار، گردو و بادام در محل موجود بوده که در تحقیقات از انباردار، وی اظهار داشت کالاها فاقد هرگونه مدارک است و سیگارها متعلق به فرد دیگری است که وی نیز در انبار حاضر بوده و اعلام داشته است سیگارها را از افراد ناشناس خریداری کرده ام و به دنبال مدارک گمکری آن نیز نبوده ام.
گودرزی تصریح کرد: پس از بررسی های دقیق در نهایت متهمان به همراه کالاهای کشف شده برای سیر مراحل قانونی به پلیس امنیت اقتصادی منتقل شدند؛ براساس شمارش صورت گرفته، کالاهای کشف شده شامل 758 هزار و 400 نخ سیگار ساخت کشور امارات و ۴۵۰ کیلوگرم گردو تولید کشورآمریکا و حدود دو هزار و 655 کیلوگرم بادام درختی فاقد مارک بوده است که ارزش تقریبی این کالاها، ۸ میلیارد ریال برآورد شده است.

کپی