اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

کشف راز یک قتل در قوطی نوشابه

کشف راز یک قتل در قوطی نوشابه
آرزوکیهان

پلیس اف بی‌ ی امریکا اعلام کرد که با استفاده از آزمایش دی‌ان‌ای روی یک قوطی نوشابه کوکاکولا راز قتل 40 ساله یک دختر را فاش کرده است.

به‌ گزارش کرایم، پرونده مرموز قتل «سیلویا کوئیل» 34 ساله که در سال 1981 میلادی در خانه پدری اش کشته شده بود تا به امروز حل نشده مانده و کارآگاهان سال‌ها بر آن تحقیق می‌کردند.
این دختر پس از تجاوز ابتدا خفه شده، سپس چاقو خورده و در نهایت با شلیک یک گلوله قاتل از مرگش اطمینان حاصل کرده بود.
سخنگوی پلیس کلرادو اعلام کرد مأموران ما جسد وی را روی فرش قرمز رنگی در خانه پدری اش یافتند و از آن زمان به‌ دنبال ردی از قاتلش بودند که در نهایت پس از سال‌ها تلاش با انجام آزمایش وانیل موجود در قوطی کوکاکولا که در محل قتل پیدا شده بود قاتل را شناسایی و دستگیر کردند. گفتنی است فرش به‌دست آمده و دیگر وسایل خانه برای یافتن ردی از قاتل مورد آزمایش قرار گرفتند ،اما در نهایت وانیل کوکاکولا پرونده مرموز را فاش کردغ با توجه به اینکه در امریکا دی‌ان‌ای افراد در یک بانک اطلاعاتی موجود است با تطبیق دی‌ان‌ای موجود روی وسایل خانه و قوطی نوشابه سرانجام متهم بعد از 40 سال دستگیر شد.
متهم فردی به‌ نام «دیوید آندرسون» ‌اهل نبراسکا بوده که با توجه به شواهد موجود و مدارک به‌دست آمده به جرم قتل این دختر بازداشت شده و  هنوز انگیزه خود را از این جنایت بیان نکرده است.
 

کپی