اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

همزمان با میلاد با سعادت حضرت امیر المومنین علی (ع) توسط ایران خودرو خراسان انجام شد

توزیع 1200 بسته اقلام غذایی در گام دوم رزمایش کمک مومنانه

توزیع 1200 بسته اقلام غذایی در گام دوم رزمایش کمک مومنانه

شرکت ایران خودرو خراسان در گام دوم رزمایش مواسات ، همدلی و کمک مومنانه 1200 بسته اقلام کمک معیشتی را در قالب کمک های مومنانه تهیه و برای توزیع در مناطق محروم اطراف مشهد ارسال نمود.

مقارن با میلاد با سعادت حضرت امیرالمومنین علی (ع) شرکت ایران خودرو خراسان در دومین مرحله کمک های معیشتی خود در قالب رزمایش مواسات ، همدلی و کمک مومنانه 1200 بسته اقلام غذایی به ارزش ریالی بیش از 4 میلیارد ریال تهیه و برای توزیع در بین اقشار آسیب پذیر از شیوع ویروس کرونا ارسال نمود.
این مراسم در محل شرکت ایران خودرو خراسان با نوای قرآن کریم آغاز و پیام فرشاد مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو قرائت شد. در بخشی از این پیام آمده بود : گروه صنعتی ایران‌خودرو در سال 1399 در کنار فعالیت‌های ذاتی خود که همانا تحقق جهش تولید، تعمیق خودکفایی و بی‌نیازی از منابع خارجی و همچنین ارتقای تنوع و کیفیت محصولات در جهت رضایت مشتریان و آحاد جامعه است، به مسئولیت‌های اجتماعی خود هم پرداخت و علاوه بر افتتاح مدرسه در استان سیستان و بلوچستان و خرید مسئولانه از تولیدکنندگان داخلی، در چند نوبت نسبت به ارائه کمک‌های مومنانه به اقشار نیازمند و نیز اهدای بسته‌های بهداشتی به ساکنان جامعه محلی، اقدام کرد که توزیع 1200 بسته اقلام کمک‌معیشتی توسط شرکت ایران‌خودرو خراسان نیز در جهت تداوم این برنامه هاست. ایشان ضمن تقدیر و تشکر از حضور مهمانان بیان داشتند، امیدوارم به رغم وجود همه دشواری‌ها و مشکلات پیش رو، با همتی که در نهضت خودکفایی، تولید و داخلی‌سازی ایجاد شده، بتوانیم خدمت به مردم را در عرصه خطیر توسعه صنعت خودرو، با سرعت بالاتری دنبال نماییم.
سیداحسان قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تبریک ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر گفت : تقارن این مراسم با ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر ترجیع بند زیبایی بوجود آورده است . این مراسم نشان از ایفای صحیح نقش پدری در شرکت ایران خودرو خراسان دارد که در شرایط سخت اقتصادی، امنیت شغلی مناسبی برای کارکنان ایجاد شده است که نه تنها نیرویی تعدیل نشده بلکه بیش از 200نفر نیروی جدید نیز استخدام شده اند و این نقش پدرانه با ایجاد توسعه ، رونق اقتصادی ، تهیه و  اهداء همین کمک های مومنانه در منطقه گسترش یافته است.
نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت : در سال جاری بر اثر تحریمها روزهای سختی در ایران خودرو خراسان سپری گشت و تلاش های بسیاری شد که بر تحریم ها غلبه و این شرکت سرپا نگه داشته شود و امیدواریم سال آینده سال درخشانی برای ایران خودرو خراسان باشد. 
بیژن زاهدی فرد مدیرعامل شرکت ایران خودرو خراسان نیز توزیع 1200 بسته اقلام غذایی را لبیکی دوباره به فرمایش مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: در این مرحله 1200 بسته شامل مواد غذایی و ضدعفونی کننده به ارزش ریالی سه میلیون و پانصد هزار ریال تهیه و در بخش های اطراف مشهد توزیع خواهد شد.
وی افزود : قبل از این نیز و همزمان با عید سعید فطر 1400 بسته کمک معیشتی توسط شرکت ایران خودرو خراسان و در مرحله ای دیگر به همت و خواست کارکنان ایران خودرو خراسان یک میلیارد ریال از حقوق این عزیزان جهت مشارکت در رزمایش ملی کمک مومنانه اختصاص یافت و امیدواریم این کمک ها تا ریشه کنی کامل ویروس کرونا ادامه یابد و به زودی شکوفایی اقتصادی را شاهد باشیم.
کپی