اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

پرسپولیسی‌ها سال ۱۴۰۰ را با لباس جدید آغاز می‌کنند

پرسپولیسی‌ها سال ۱۴۰۰ را با لباس جدید آغاز می‌کنند

با اعلام باشگاه پرسپولیس لباس جدید این تیم در سال ۱۴۰۰ رونمایی خواهد شد.

به خواسته هواداران و اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس و با طراحی ویژه شرکت آل‌شپورت، شکل پیراهن تیم برای ادامه فصل تغییر کرد و از سال جدید، سرخپوشان رخت نو به تن می‌کنند.  

طبق تصمیم کادرمدیریتی جدید باشگاه، قرار است پرسپولیسی‌ها از شروع سال 1400 با پیراهن‌های جدید خود که به تازگی طراحی شده، به میدان بروند. البته این اتفاق قرار بود در شروع نیم‌فصل رقم بخورد. اتفاقا کلیه برنامه‌ریزی‌ها صورت پذیرفت و پیراهن‌ها آماده شد اما وداع با علی انصاریان و مهرداد میناوند، پرسپولیس را سیاه‌پوش کرد.

با شروع سال 1400 و پس از طی شدن چهلمین روز درگذشت دو پیشکسوت عزیز باشگاه پرسپولیس، این تیم قرار است رخت عزا را از تن به در کرده و جامه نو به تن ‌کند تا با لباس‌های جدید به مبارزه برای رسیدن به افتخارات تازه ادامه بدهد. یکی از اهداف مهم کادر مدیریتی جدید باشگاه پرسپولیس، ایجاد تغییر در کیت اصلی تیم بود که این مهم به انجام رسید.

نکته مهم در این میان، استفاده از کیت کامل به جای «یک‌دست پیراهن» است. به معنای دیگر، سرخپوشان در سال جدید صاحب پیراهن اصلی، پیراهن دوم، پیراهن سوم، گرمکن، ملانژ، پولو یا لباس هتلی و غیره می‌شوند و با شکل و شمایل تازه‌ای در مسابقات شرکت می‌کنند.

کیت جدید پرسپولیس آماده است و در سال جدید از این کیت با یک سورپرایز ویژه رونمایی خواهد شد./ باشگاه پرسپولیس

 

کپی