اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

اعتراف به 65 فقره سیم برق و کابل‌های مخابراتی

اعتراف به 65 فقره سیم برق و کابل‌های مخابراتی

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۲ سارق و ۴ مالخر حرفه‌ای سیم برق و کابل مخابراتی با اعتراف به ۶۵ فقره سرقت در شهرستان بویراحمد دستگیر شدند.

 سردار کیقباد مصطفایی از دستگیری ۱۲ سارق و ۴ مالخر حرفه‌ای سیم برق و کابل مخابراتی با اعتراف به ۶۵ فقره سرقت و کشف اموال مسروقه به ارزش ۵ میلیارد ریال در شهرستان بویراحمد خبر داد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق و قطعی مکرر برق در شهرستان بویراحمد موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: مأموران پس از انجام تحقیقات پلیسی گسترده ۱۲ نفر سارق و ۴ مالخر را شناسایی و طی چندین عملیات جداگانه و ضربتی به صورت همزمان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: متهمان در بازجویی‌های اولیه به ۶۵ فقره سرقت سیم برق هوایی و کابل مخابراتی در شهرستان بویراحمداعتراف و یک هزار و ۵۰۰ کیلو سیم برق هوایی و کابل مخابراتی از نوع مس، ۲ دستگاه تلویزیون، یک دستگاه کامپیوتر با تجهیزات کامل، لب تاپ، پمپ آب، شیرآلات ساختمانی، چمن‌زن بزرگ، وسایل آرایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی، لوازم ماشین سنگین و ۱۶ دستگاه کارتخوان از آنان کشف و ضبط کردند.

مصطفایی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کالا‌های کشف شده را ۵ میلیارد ریال اعلام کرده‌اند، اضافه کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.فارس

کپی