اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

لحظه سقوط دختر 2 ساله از طبقه دوازدهم +فیلم

لحظه سقوط دختر 2 ساله از طبقه دوازدهم +فیلم
آرزوکیهان

دختر 2 ساله ای که از طبقه دوازدهم ساختمانی در تایلند به پایین پرت شده بود با شجاعت یک راننده کامیون از مرگ حتمی نجات یافت.

به گزارش ایران آنلاین به نقل ازدیلی میل، در فیلم دیده می شود که دختر 2 ساله از غفلت مادرش سوء استفاده کرده و با خروج از پنجره طبقه دوازدهم در حال سقوط است .

---
---
---

"نگوین منه" راننده 31 ساله ای که موفق به نجات این دختر بچه شده در این باره گفت: در کامیون نشسته بودم و در انتظار تحویل بسته ای بودم که صاحبش باید فرم را امضاء می کرد در همان زمان صدای گریه یک بچه را شنیدم ابتدا تصور کردم پدر یا مادری در حال دعوای فرزندشان هستند اما گریه ها شدیدتر و با جیغ همراه شد از این رو سرم را از کامیون بیرون آوردم و متوجه ماجرا شدم بلافاصله از کامیون خارج شده و برای آنکه بتوانم دختر در حال سقوط را با دستانم بگیرم از ساختمان کناری به ارتفاع دو متر بالاتر رفتم در همان زمان دستان دختر بچه رها شد و به آغوش من سقوط کرد اما متوجه شدم که خون از دهانش جاری شده به همین دلیل فورا کودک را به بیمارستان منتقل کردم. خوشبختانه این دختر بچه از مرگ حتمی نجات یافت نمی خواستم نقش یک قهرمان را داشته باشم بلکه فقط می خواستم جان کودک را نجات داده و کار درست را انجام داده باشم.

وی افزود: پزشکان اعلام کردند که دختر بچه از ناحیه ران پا دچار دررفتگی شده و به دلیل شدن برخورد دهانش خون آلود بوده و به زودی می تواند از بیمارستان مرخص شود.

لحظه سقوط دختر 2 ساله از طبقه دوازدهم +فیلم

کپی