اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

افزایش 64 درصدی کشفیات موادمخدر در آذربایجان‌غربی

افزایش 64 درصدی کشفیات موادمخدر در آذربایجان‌غربی

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان‌غربی گفت: در پنج ماهه دوم امسال، به میزان دو تن و ۴۰۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده که ۶۴ درصد نسبت به مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

 سرهنگ شمسعلی حقوردیان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه وظیفه پلیس مبارزه با مواد مخدر مقابله، مبارزه با تولید و توزیع و قاچاق است اظهار داشت: خوشبختانه در پنج ماهه دوم امسال اقدامات مطلوبی در راستای مبارزه با مواد مخدر در آذربایجان‌غربی انجام گرفته است.

وی تصریح کرد: در این مدت دو تن و 404 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده که 64 درصد نسبت به مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان‌غربی گفت: بیشترین مواد مخدر کشف شده مربوط به تریاک با 131 کیلوگرم بوده است و در این راستا نیز 67 باند منهدم شده و در رابطه با انهدام باند مواد مخدر نیز شاهد رشد 81 درصدی هستیم.

وی در ادامه افزود: در پنج ماهه دوم سال، 283 دستگاه انواع خودرو توقیف، 230 هزار قرص روان گردان کشف و تعداد 6 هزار و 611 نفر در جرائم مواد مخدر دستگیر شدند که از این تعداد چهار هزار و 884 نفر معتاد بوده و سایر آنها توزیع کننده مواد مخدر بوده‌اند./تسنیم

 

 

کپی