اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

قاتل فراری در عملیات کارآگاهان پلیس اراک دستگیر شد

قاتل فراری در عملیات کارآگاهان پلیس اراک دستگیر شد

کارآگاهان پلیس استان مرکزی در عملیاتی قاتل فراری که خرداد ماه امسال، طی یک درگیری در اراک، جوانی را با ضربات چاقو به قتل رسانیده بود، دستگیر کردند.

 رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی  گفت: در خرداد ماه سال جاری گزارشی از انتقال فردی به یکی از مراکز درمانی و مرگ این فرد به دلیل جراحات شدید ناشی از ضربات چاقو به پلیس اعلام شد و بلافاصله بررسی موضوع از سوی کارآگاهان پلیس استان آغاز شد.

سرهنگ کامیار چهری افزود: در آغاز بازجویی‌های انجام شده، مشخص شد که مقتول با فردی دیگر در یکی از محله‌های شهرستان با یکدیگر درگیر شده اند که ضارب بعد از وارد آوردن چندین ضربه با چاقو به فرد مقتول از محل متواری به مکانی نامعلوم متواری شده است.

او اضافه کرد: از همان دقایق اولیه تحقیقات تخصصی پلیس، هویت قاتل شناسایی شد و بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت و سرانجام محل اختفای قاتل در استان تهران شناسایی و با اعزام تیمی از کارآگاهان پلیس، متهم دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی استان دلالت شد.

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی در ادامه گفت: با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده متهم به این قتل اعتراف کرد و با تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شد./صداو سیما

کپی