اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

پلمب سفره خانه سنتی متخلف

پلمب سفره خانه سنتی متخلف

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از پلمب سفره خانه سنتی‌ای با دستور قضائی در جنوب شرق تهران خبرداد و گفت: متصدیان این سفرخانه به مرجع قضائی معرفی شدند.

 سرهنگ نادر مرادی گفت: در راستای طرح ارتقای امنیت عمومی و جلوگیری از بروز تخلفات صنفی، ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پایتخت، کنترل و نظارت بر صنوف را با جدیت و با به کارگیری تمام توان و استعداد موجود در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: در ساماندهی اصناف و برخورد با ناهنجاری ها، اواخر هفته گذشته تعدادی از سفره خانه‌های سنتی و قهوه خانه‌ها در سطح شهر تهران مورد بازدید قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: در این طرح نظارتی، مأموران به یک واحد سفره خانه در حوالی سه راه افسریه تهران مشکوک شدند و در بازدید صورت گرفته دریافتند، متصدیان سفره خانه با بستن در‌های ورودی و خروجی صنف خود ضمن استعمال قلیان این محل را به پاتوقی برای افراد مجرم و انجام برخی رفتار‌های هنجارشکن کرده اند که با اخذ دستور قضائی پس از ورود به این سفره خانه به علت تخلفات صنفی و غیر اخلاقی محل مورد نظر پلمب شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت، در پایان با اشاره به اینکه ۲ نفر از عاملان و متصدیان این سفره خانه حسب مقام قضائی دستگیر و با قرار وثیقه روانه زندان شدند، خاطرنشان کرد: ایجاد فضایی امن و تامین آرامش مردم مهمترین هدف در اجرای طرح‌های امنیت اجتماعی و اخلاقی است و شهروندان عزیز در صورت مشاهده هر گونه تخلف در واحد‌های صنفی، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند./فارس

کپی