اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

بی‌احترامی سرپرست رادیو نمایش، نشست را تعطیل کرد

بی‌احترامی سرپرست رادیو نمایش، نشست را تعطیل کرد

امروز دوشنبه ساعت ۱۰ صبح قرار بود محسن سوهانی، سرپرست رادیو نمایش در نشستی با عنوان «معرفی کار ویژه‌های رادیو نمایش» شرکت کند که این نشست به دلیل دلخوری وی برگزار نشد.

احمدرضا صدر، مدیر روابط عمومی معاونت صدا گفت: سرپرست رادیو نمایش توقع داشته که تعداد بیشتری از خبرنگاران در این نشست حاضر شوند و به خاطر حضور کم‌تعداد اهالی رسانه دلخور شده است.

تعدادی از خبرنگاران پس از اعلام منتفی شدن نشست در ساعت ۱۰ و بیست دقیقه به سالن کنفرانس رسیدند و اگر سرپرست رادیو نمایش کمی صبر می‌کرد می‌توانست نشست را با حضور دست‌کم ده نفر خبرنگار برگزار کند. این تعداد خبرنگار با وجود شرایط کرونایی خودشان را به ساختمان شهدای رادیو رساندند؛ ولی به دلیل قهر و دلخوری سرپرست رادیو نمایش دست خالی برگشتند.

در شرایطی که بسیاری از نهادها همچون معاونت سیما، نشست‌های خبری‌شان را به صورت مجازی برگزار می‌کنند، برپایی نشست خبری به صورت حضوری اقدامی نامتعارف محسوب می‌شود. با این وجود انتظار می‌رفت محسن سوهانی، سرپرست رادیو نمایش به احترام خبرنگارانی که در شرایط سخت به ساختمان شهدای رادیو آمده‌اند، نشست را برگزار کند.

در این نشست قرار بود امید زندگانی و ایرج نوذری نیز به صورت آنلاین به سوالات خبرنگاران پاسخ دهند.

محسن سوهانی پیش از این عضو هیات داوران پنجمین جشنواره فیلم عمار و مشاور مدیر شبکه یک سیما در امور ارتباطات رسانه بوده است./ایرنا

کپی