اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس:

ستاد اجرایی فرمان امام و استان قدس مالیات خود را شفاف سازی کنند/ به بخشی از مالیات‌ها اعتقادی ندارم

ستاد اجرایی فرمان امام و استان قدس مالیات خود را شفاف سازی کنند/ به بخشی از مالیات‌ها اعتقادی ندارم

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس گفت: ستاد اجرایی فرمان امام و استان قدس بهتر برای اینکه مردم در جریان قرار بگیرند مالیات خود را شفاف سازی کنند.

«کاظم دلخوش‌اباتری»، نماینده مردم صومعه سرا در مجلس، در گفت و گو با خبرنگار برنا در رابطه با پرداخت مالیات از سوی ستاد اجرایی فرمان امام و آستان قدس رضوی گفت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و آستان قدس مدتی است که مالیات پرداخت می کنند اما نیاز به شفاف سازی دارد و باید به دنبال آن باشیم.

او در ادامه در رابطه با مالیات های دیده شده در بودجه۱۴۰۰ بیان‌کرد: در شرایط فعلی هر چیزی را به عنوان مالیات نباید افزایش داد زیرا بر زندگی مردم تاثیر منفی دارد، افزایش مالیات ها بر کالاهای ضروری مردم اثر مستقیم دارد مانند پتروشیمی ها که سومین رقم در ارزآوری کشور هستند. برخی نمایندگان به جای نظارت به دنبال هستند تا از اینها پول دریافت کنند، افزایش مالیات و یا اخذ مالیات گاهی موجب گرانی کالا ها می شود و در این بین مردم عادی متضرر می شوند. به بخشی از مالیات ها اعتقادی ندارم.

او افزود: ستاد اجرایی فرمان امام و استان قدس بهتر برای اینکه مردم در جریان قرار بگیرند مالیات خود را شفاف سازی کنند. /برنا

کپی