اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
رشید مظاهری تمرین استقلال را ترک کرد

قهر یا مصدومیت؟

قهر یا مصدومیت؟

گروه ورزشی/ آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال برای آماده‌سازی دیدار با مس رفسنجان دیروز در زمین چمن مصنوعی ورزشگاه آزادی برگزار شد. یکی از مهم‌ترین اتفاقات این جلسه تمرینی ترک تمرین توسط رشید مظاهری بود.

 دروازه بان آبی‌ها که در روزهای گذشته چند بار به‌دلایل مختلف در تمرینات شرکت نکرده بود، دیروز پس از درگیری لفظی با سعید عزیزیان و به بهانه مصدومیت محل تمرین را ترک کرد. سعید عزیزیان، مربی دروازه‌بان‌های استقلال درباره وضعیت مظاهری به تسنیم گفت:«بازی حساسی داریم و خیلی دوست ندارم صحبتی انجام دهم. هر کسی باید در تمرینات نظم را رعایت کند. از رفتار مظاهری تعجب کردم.» این در حالی است که پیش‌تر نیز بحث‌هایی درباره اختلاف مظاهری با محمود فکری بر سر تاکتیک‌های تیم مطرح شده بود اما بعد از بازی با سپاهان و گل‌هایی که مظاهری دریافت کرد، تقریباً همه می‌دانستند بازی با مس رفسنجان، سیدحسین حسینی درون دروازه استقلال قرار می‌گیرد اما این موضوع در تمرینات مشخص نبود. با این حال محمود فکری تصمیم گرفت در تمرین از حسینی درون دروازه تیم اصلی استقلال استفاده کند، به همین منظور مظاهری کمردرد را بهانه کرد تا نیمکت نشینی او در این بازی به مصدومیت ربط داده شود و نه به فرمول فکری و مرفاوی که بعد از هر شکست دروازه بان تیم را عوض می‌کنند. پس از این اتفاقات عکسی در فضای مجازی پخش شد که مظاهری به‌دلیل طی کردن روند درمانی کمرش به بیمارستان مراجعه کرده و MRI هم گرفته است. همچنین مهدی قایدی در لیست 20 نفره استقلال برای بازی با مس رفسنجان در هفته شانزدهم لیگ برتر قرار گرفت. این در حالی است که قایدی حدود 2 هفته در تمرین استقلال غایب بود و آمادگی بالایی برای بازی با مس ندارد. در این میان دیروز یکی از رسانه‌ها مدعی شد طی توافقی بین باشگاه استقلال و تراکتور، محمد دانشگر با سعید مهری معاوضه می‌شود. البته محمد کاظمی، مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال یک استوری منتشر و جدایی مدافع این تیم را تکذیب کرد:«استقلال هیچ تصمیمی برای معاوضه محمد دانشگر با هیچ بازیکنی ندارد و خبر جدایی او از استقلال کذب است.»
با این حال عصر دیروز سایت باشگاه نوشت:«سعید مهری هافبک میانی سابق تیم‌های تراکتور، ماشین‌سازی و گسترش فولاد با عقد قراردادی ۲ و نیم ساله به استقلال پیوست.» مهری در این خصوص گفت:«از اینکه به باشگاه بزرگ استقلال پیوستم خیلی خوشحالم. این باشگاه پر افتخارترین باشگاه ایرانی در آسیاست و بازی کردن در آن افتخار است.»

کپی