اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

سارق یک میلیاردی بازار تهران گرفتار شد

سارق یک میلیاردی بازار تهران  گرفتار شد

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری گفت: ماموران 113 بازار ، یک سارق حرفه ای مغازه را با 3 فقره سرقت شناسایی و دستگیر کردند و بدین ترتیب راز سرقت های یک میلیاردی بازار تهران فاش شد.

 به گزارش ایران انلاین ، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان "  بیان داشت: در پی وقوع سرقت از مغازه عطر و ادکلن در بازار بررسی موضوع در دستور کار تیم عملیات کلانتری 113 بازار قرار گرفت.
وی عنوان کرد: ماموران پلیس تحقیقات گسترده ای را در این زمینه آغاز کرده تا اینکه متوجه شدند فردی قصد فروش مقادیری اموال مسروقه را به یک مالخر دارد.
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران  با اشاره به هماهنگی های قضائی، ادامه داد: تیم عملیات پلیس با حضور در محل موردنظر متهم را هنگامی که قصد فروش این اموال را داشت، دستگیر و به اداره پلیس منتقل کردند.
این مقام انتظامی اظهار کرد: متهم در تحقیقات های فنی و پلیسی، لب به اعتراف گشوده و پرده از راز 3 فقره سرقت ادکلن های گرانقیمت از مغازه های بازار پرده برداشت  و با بازرسی از مخفیگاه متهم 140 عدد ادکلن گرانقیمت به ارزش تقریبی یک میلیارد و 200 میلیون ریال کشف شد.
سرهنگ جلیلیان  با بیان اینکه مال باختگان این پرونده شناسایی و متهم با دستور مقام قضائی روانه زندان شد، ابراز کرد: مغازه داران حتما پس از قفل شیشه های سکوریت مغازه از درب های فلزی نیز استفاده کرده تا مجرمان در رسیدن به اهداف شومشان ناکام بمانند.

کپی