اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

اعتراف به 12 فقره سرقت در قیامدشت

اعتراف به 12 فقره سرقت در قیامدشت

سارقی که 12 فقره سرقت لوازم خورده مرتکب شده بود در دام پلیس قیامدشت گرفتار شد .

به گزارش ایران آنلاین  رئیس کلانتری 174 قیامدشت ، با اشاره به دستگیری یک سارق لوازم داخلی خودرو در محدوده قیامدشت با 12 فقره اعتراف، گفت: این متهم، هنگام ارتکاب جرم شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ "مصطفی اسکندری"، دبه تشریح این خبر پرداخت و بیان داشت: با ارایه چند شکایت از سوی شهروندان ساکن محدوده قیامدشت ، در خصوص سرقت هایی از داخل خودرو هایشان، پرونده ای در کلانتری تشکیل و تیم های عملیاتی برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان اقدامات خود را آغاز کردند.
وی افزود: در بررسی های انجام شده مشخص شد که این سرقت ها از سوی یک سارق حرفه ای صورت گرفته و هر بار این متهم با خم کردن در خودروهایی که سیستم ایمنی مناسبی ندارند، اقدام به سرقت لوازم داخلی و قطعات خودرو می کند.
رئیس کلانتری 174 قیامدشت تصریح کرد: با به دست آمدن این اطلاعات، گشتزنی های هدفمند گشت های کلانتری بیشتر شده و مناطقی که سابقه سرقت داشت تحت کنترل و نظارت بیشتر قرار گرفت که این که در شب گذشته این اقدامات نتیجه داده و ماموران یک سارق را در حال خم کردن در سمت شاگرد یک خودرو مشاهده و تحت تعقیب قرار دادند.
این مقام انتظامی عنوان داشت: این سارق در نهایت پس از چند دقیقه فرار، دستگیر و به کلانتری منتقل شد و تحت بررسی های انجام شده به جرم خود مبنی بر سرقت لوازم داخلی خودرو اعتراف کرد.
وی اضافه کرد: در بازرسی از وسایل متهم تعدادی لوازم مسروقه از جمله یک دستگاه لپ تاپ، گوشی تلفن همراه، تعدادی مدارک شناسایی و هویتی سرقتی به ارزش 500 میلیون ریال کشف شد.

کپی