اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

انتقام آتشین از همسر سابق

انتقام آتشین از همسر سابق

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی از دستگیری عامل حریق عمدی در محدوده جنوب غرب تهران خبر داد و گقت: مرد جوان برای انتقام گیری از همسر سابقش 2 تن از دوستانش را اجیر تا خودروی همسرش را شبانه به آتش بکشند.

به گزارش ایران انلاین ، سرهنگ کارآگاه "مرتضی نثاری " در توضیح این خبر بیان داشت: ساعت 3 صبح 4 آبان امسال، گزارش حریق خودرویی در منطقه جنوب تهران به پلیس و ماموران آتش نشانی اعلام شد.
وی عنوا ن کرد: با اعلام این خبر ماموران راهی محل شده و پس از اطفای حریق با صاحب خودرو که زن جوانی بود مواجه شدند.
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: زن جوان در تحقیقاتپلیسی اظهار کرد،  نمی دانم چه کسی خودروام را آتش زده است. داخل خانه خواب بودم که با صدای همسایه ها بیدار شدم و از طرفی متوجه آتش سوزی در خیابان شدم. خودم را بلافاصله به خیابان رساندم و با خودرو تیبا سفید رنگم مواجه شدم که در حال سوختن بود.
سرهنگ نثاری ادامه داد: بدنبال این آتش سوزی، کارآگاهان اداره 16 پلیس آگاهی تهران تحقیقات خود را آغاز کرده و در نخستین گام به سراغ دوربین های مداربسته اطراف محل حادثه رفتند. بازبینی دوربین ها نشان می داد که خودروی لیفان قرمز رنگی لحظاتی قبل از آتش سوزی در مقابل خودروی تیبا توقف کرده و یکی از سرنشینان خودرو از داخل آن پیاده شده و بنزین روی خودروی تیبا ریخته و پس از به آتش کشیدن خودرو از آنجا متواری می شوند.
وی افزود: بدین ترتیب شماره پلاک خودرو استعلام شده و هویت مالک خودرو که مرد جوانی به نام امیر بود بدست می آید.
این مقام انتظامی ادامه داد: در تحقیقات کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی  تهران  از مالک خودرو،  مرد جوان ابتدا مدعی شد که از هویت مرد آتش افروز بی خبر هستم. شب حادثه در حال تردد در خیابان بودم که مردی را کنار خیابان دیدم که به انتظار تاکسی بود. چون دیر وقت بود او را سوار خودروام کرده و مرد جوان از من خواست او را در همان حوالی پیاده کنم و بعد هم من آنجا را ترک کردم و نمی دانم چه اتفاقی افتاد.
وی گفت: اما آنچه صاحب خودروی لیفان بیان کرده بود با حقیقت متفاوت بود چرا که دوربین ها ضبط کرده بودند که مرد آتش افروز سوار مجدد سوار خودروی لیفان شده است. با نشان دادن فیلم دوربین های مداربسته به امیر او به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: یکی از دوستانم به نام شایان 2 سال قبل از همسرش جدا شده است. او کینه زیادی از همسرش به دل داشت و چند روز قبل به من گفت می خواهد از همسرش انتقام بگیرد.  درنهایت هم از من خواست در این انتقام گیری با او همراه شوم. برای این کار 500 هزار تومان به من و یکی از دوستانم داد و آدرس محل زندگی همسرش و مشخصات خودروی او را نیز به ما داد تا خودرو را به آتش بکشیم.
سرهنگ نثاری اضافه کرد: با اعتراف مرد جوان، شایان که دستور این آتش سوزی را صادر کرده بود و همدست دیگر امیر بازداشت شدند. متهمان در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شده و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

کپی