اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

80کیلو مواد افیونی در "راین "کشف شد

80کیلو مواد افیونی در "راین "کشف شد

- سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان از کشف 80 کیلو و 500 گرم مواد افیونی شامل 35 کیلو حشیش و 45 کیلو و 500 گرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی در عملیات پلیس "راین" خبر داد.

سرهنگ "مهدی پور امینایی" اظهار داشت: ماموران انتظامی بخش راین هنگام گشت زنی هدفمند در این شهر به یک دستگاه خودرو پراید مشکوک و دستور توقف آن  را صادر کردند.

وی افزود: راننده خودرو بدون توجه به دستور توقف پلیس، اقدام به فرار کرد که پس از تعقیب و مراقبت و با عکس العمل به موقع ماموران خودرو متوقف و راننده آن نیز دستگیر شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان بیان داشت: طی این عملیات و در بازرسی از وسیله نقلیه متوقف شده، 45 کیلو و500 گرم تریاک و 35 کیلو حشیش کشف شد.

سرهنگ پور امینایی با اشاره به اینکه طی این عملیات در مجموع 80 کیلو و500 گرم مواد افیونی کشف شد خاطر نشان کرد: با تشکیل پرونده در این رابطه متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

وی در پایان ضمن تاکید بر همکاری و ارتباط  مداوم شهروندان با پلیس، از آنان خواست درصورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرم، ناهنجاری و موارد مشکوک، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 اعلام، تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.#پلیس 

کپی