اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

11 شرور مسلح با141 کیلو مواد مخدر در تله پلیس یزد

11 شرور مسلح با141 کیلو مواد مخدر در تله پلیس یزد

فرمانده انتظامی استان یزد از انهدام باند مسلح قاچاق موادمخدر و کشف 115 کیلو و 728 گرم هروئین، 25 کیلو و 866 گرم حشیش و دستگیری 11 نفر از اشرار خبر داد.

سردار "عباسعلی بهدانی فرد" درباره این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد با اقدامات اطلاعاتی متوجه تردد باند واردکننده موادافیونی در محورهای مواصلاتی این استان شدند.

وی ضمن اشاره به اعزام تیم هایی از ماموران پلیس به محورهای ورودی استان یزد، ادامه داد: ماموران انتظامی با مشاهده خودروهای اشرار دستور ایست صادر کردند که سوداگران مرگ پس از یک درگیری مسلحانه 8 نفر از اعضای این باند دستگیر و 3 نفر از آنها با مجروح کردن یکی از ماموران پلیس از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان یزد افزود: با رصد گسترده اطلاعاتی، مشخص شد که اشرار مسلح به سمت استان "کرمان" متواری شده اند که به همین منظور ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد با اخذ نیابت قضائی به آن استان اعزام شدند.

بهدانی فرد ضمن اشاره به همکاری ماموران پلیس استان کرمان افزود: ماموران در یک عملیات ضربتی3 قاچاقچی فراری را در یک منزل مسکونی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها یک قبضه سلاح جنگی "کلاش" به همراه مقادیری مهمات کشف کردند.

سردار بهدانی فرد گفت: ماموران پلیس یزد در ادامه بیش از 141 کیلو موادافیونی شامل؛ 115 کیلو و 728 گرم هروئین و 25 کیلو و 866 گرم حشیش را که اشرار در کویر یزد پنهان کرده بودند کشف کردند.

رئیس پلیس استان یزد در خاتمه با بیان اینکه در این عملیات 6 دستگاه خودرو سواری مربوط به اعضای این باند توقیف شد خاطرنشان کرد: مبارزه با سوداگران مرگ در دستور کار دائمی ناجا قرار دارد.#پلیس

کپی