اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

زیباترین عکس ها با عنوان "پرتره های مزرعه "

زیباترین عکس ها با عنوان "پرتره های مزرعه "
آرزوکیهان

یک عکاس خوش ذوق کانادایی در حرکتی جالب با سفر به مزارع مختلف این کشور زیباترین عکس ها را از خانواده های کشاورز در کنارحیوانات خانگی شان گرفته است.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی میل،"هال تاسا" اهل بریتیش کلمبیا برای گرفتن عکس های خوش آب و رنگش میالها سفر کرده است.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

این ایده نخستین بار در سال 2014 میلادی به ذهنش خطور کرده و با بازدید از مزارع مختلف از صاحبان مزارع و حیواناتی که نگهداری می کنند تصاویر شگفت انگیزی گرفته است.
"هال "‌که تصاویرش را "پرتره های مزرعه "‌می نامد می گوید تمامی  اعضای یک خانواده کشاورز می تواند عکسی خاص و استثنایی بوجود آورد. در مجموعه عکس ها حیواناتی چون خوکچه هندی، اسب ، لاما ، سگ و .. دیده می شود.
هال در این باره گفت: من شروع به عکاسی کردم زیرا می خواستم یک پرتره کامل از یک مزرعه ایجاد کنم. برای من ، همه حیوانات ما نیز خانواده ما هستند و داشتن پرتره از همه ما با هم چیزی بود که من واقعاً می خواستم خلق کنم.
"بعد از اینکه فهمیدم چگونه این اتفاق بیفتد ،آن را به صورت آنلاین به اشتراک گذاشتم و در نهایت مردم شروع به ارسال پیام کردند تا ببینند آیا می توانم چنین  عکسی رااز مزرعه آنها بگیرم. پس به آرامی آغاز به کار کردم و به این صورت تجارت عکاسی ام از مزارع آغاز شد و نتیجه کار شگفت انگیز بود.

 

کپی