اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

مغانلو با پرسپولیس به توافق نهایی رسید

مغانلو با پرسپولیس به توافق نهایی رسید

شهریار مغانلو مهاجم تیم فوتبال سانتاکلارا پرتغال در آستانه انتقال به پرسپولیس قرار دارد.

شهریار مغانلو یکی از اهداف نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس برای نقل و انتقالات زمستانی بود.

سرخپوشان در اولین گام مهدی ترابی را جذب کردند اما با توجه به محرومیت عیسی آل کثیر نبود یک مهاجم در ترکیب سرخپوشان در نیم فصل نخست کاملا تاثیرگذار بود. با توجه به این موضوع سرخپوشان مانند نقل و انتقالات های قبلی به سراغ شهریار مغانلو رفتند.

در این میان با توجه به اینکه مغانلو تحت قرارداد با باشگاه سانتاکلارا پرتغال بود، باشگاه کار آسانی را برای بازگرداندن وی به ایران پیش رو نداشت.

در همین راستا باشگاه پرسپولیس قصد داشت تا وی را به صورت دائمی در اختیار بگیرد اما با توجه به اینکه باید مبلغ رضایتنامه باشگاه پرتغالی پرداخت می‌شد، این موضوع کمی سخت بود. حتی یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس هم در گفت‌وگویی اعلام کرد که جذب بازیکنی که باشگاه به خاطرش باید با فشار مواجه شود، چندان منطقی نیست.

با این حال خیلی ها این صحبت‌های سرمربی پرسپولیس را به منزله منتفی شدن این انتقال دانستند اما پس از اینکه باشگاه به صورت مستقیم با خود مغانلو وارد مذاکره شد، اقدامات خوبی صورت گرفت.

در نهایت هم توافقات لازم جهت حضور این بازیکن در پرسپولیس صورت گرفته و قرار است وی به زودی برای عقد قرارداد با سرخپوشان راهی تهران شود./ ایرنا

کپی