اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

مدیرکل مدیریت بحران استان:

بارش‌ها در چهارمحال و بختیاری فراتر از حد انتظار بود

بارش‌ها در چهارمحال و بختیاری فراتر از حد انتظار بود

مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری گفت: سازمان هواشناسی برای بارش‌ها هشدار صادر کرده بود، اما خوشبختانه شدت بارش‌ها در استان فراتر از حد انتظار و پیش‌بینی بود.

خسرو کیانی با اشاره به بارش باران و برف در تمامی نقاط چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: سازمان هواشناسی برای بارش‌ها هشدار صادر کرده بود، اما خوشبختانه شدت بارش‌ها در استان فراتر از حد انتظار  و پیش‌بینی بود.

مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری افزود: به‌علت بارش سنگین برف تردد در گردنه‌های کوهستانی با کندی انجام می‌شود، رانندگان برای تردد در این محورها باید زنجیر چرخ به‌همراه داشته باشند و نکات ایمنی را مراعات کنند.

وی عنوان کرد: بارش برف در شهرستان کوهرنگ، ارتفاعات و برخی نقاط کوهستانی چهارمحال و بختیاری هم‌چنان ادامه دارد، راه‌های اصلی استان باز است، اما در شهرستان کوهرنگ تعدادی از جاده‌های روستایی به‌علت بارش سنگین برف مسدود شده‌اند.

کیانی در خصوص سرمازدگی باغات چهارمحال و بختیاری به‌علت بارش برف و برودت هوا، خاطرنشان کرد: گزارشی در این خصوص تاکنون از سوی جهاد کشاورزی اعلام نشده است، اما در چند روز گذشته گزارشی مبنی بر سرمازدگی باغات دستگرد ارائه شد، اما گزارش تاکنون از سوی جهادکشاورزی ارائه نشده است./ ایسنا

کپی