اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

معاون استاندار قزوین: اجرای قرنطینه روستای حسین‌آباد قزوین کامل‌ترین قرنطینه کشور بود

معاون استاندار قزوین: اجرای قرنطینه روستای حسین‌آباد قزوین کامل‌ترین قرنطینه کشور بود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: اجرای قرنطینه در روستای حسین‌آباد قزوین کامل‌ترین قرنطینه در سطح کشور بود و با نظر ستاد کرونای استان روز جمعه ۸ام اسفند ماه به پایان خواهد رسید.

منوچهر حبیبی با تاکید بر اینکه اجرای قرنطینه در روستای حسین‌آباد قزوین کامل‌ترین قرنطینه در سطح کشور بود، اظهار داشت: با نظر ستاد مقابله با کرونا در استان این قرنطینه روز جمعه 8ام اسفند ماه به پایان خواهد رسید.

وی افزود: چهارمین مرحله تست کرونا از مردم روستای حسین‌آباد انجام شده و 7 نفر از افرادی که قبلاً به ویروس کرونای جهش یافته مبتلا بودند با گذراندن دوران قرنطینه اکنون در سلامت کامل بسر می‌برند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا در استان قزوین ادامه داد: از روز جمعه مبادی ورددی و خروجی این روستا باز خواهد شد این در حالی است که کماکان اجرای کامل پروتکل‌های بهداشتی و مراقبت‌های ویژه مورد تاکید است.

حبیبی با اشاره به اینکه از همراهی و صبر و حوصله اهالی روستای حسین‌آباد از طرف ستاد مقابله با کرونا در استان کمال تشکر را دارم، عنوان کرد: کووید-19 به ویژه از نوع جهش یافته آن در کمین است و از هر فرصتی که پیدا کند ما را گرفتار خواهد کرد.

وی عنوان کرد: مردم باید از حضور در هرگونه تجمعات به خصوص در روزهای منتهی به عید، خودداری کنند، فعالیت اصناف و کسبه نیز از ساعت 21 به بعد ممنوع است و تردد خودروها از این ساعت به بعد مشمول جریمه 200 هزار تومانی خواهد شد./ تسنیم

کپی