اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

نماینده مجلس: برای اینکه به فرمایشات رهبری لبیک گفته باشیم، پیگیری قضایی رئیس جمهور مرعی بماند

نماینده مجلس: برای اینکه به فرمایشات رهبری لبیک گفته باشیم، پیگیری قضایی رئیس جمهور مرعی بماند

نماینده تهران در مجلس گفت: برای اینکه به فرمایشات رهبر انقلاب به صورت عملی لبیک گفته باشیم و تعامل ایجاد شود پیگیری قضایی رئیس جمهور مرعی بماند.

 مالک شریعتی نیاسر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه 6 اسفند) قوه مقننه، در تذکری شفاهی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر تعامل برای ایجاد یک صدایی اظهار داشت: برای اینکه به فرمایشات رهبر انقلاب لبیک گفته باشیم و تعامل میان دولت و مجلس به وجود بیاید، چنین موضوعی ایجاب می‌کند که پیگیری قضایی رئیس جمهور که با تعامل منافات دارد، مرعی بگذاریم.

وی در همین راستا، ادامه داد: ناگفته نماند که مجلس یک میلیمتر از قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها کوتاه نخواهد آمد چرا که این حق قانونی مجلس است.

نماینده تهران در مجلس با اشاره به مأموریت رئیس مجلس شورای اسلامی به روسای کمیسیون‌های انرژی و امنیت ملی برای پیگیری اجرای قانون اقدام راهبردی، گفت: پس از بررسی‌ها از سوی این دو کمیسیون در باره ماموریت محوله، نتایج این موضوع را اعلام می‌شود تا همگرایی در عمل اتفاق بیفتد ضمن اینکه از قانون مصوب مجلس یک قدم کوتاه نخواهیم آمد./تسنیم

 

کپی