اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
معاون وزیر ارتباطات:

پست آماده انتقال رایگان کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان است

پست آماده انتقال رایگان کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان است

مدیرعامل شرکت ملی پست اعلام کرد: این شرکت آماده است تا کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان سی‌سخت را در همه دفاتر سراسر کشور دریافت و رایگان به مقصد انتقال دهد.

«رمضانعلی سبحانی‌فر» با اعلام اینکه این شرکت آمادگی جمع آوری کمک‌های مردمی و انتقال آنها به جمعیت‌هلال‌احمر را دارد، گفت: اکنون در شرایط دشوار پیش آمده برای هموطنان زلزله‌زده در استان کهگیلویه‌وبویراحمد، شرکت ملی پست وظیفه خود می‌داند از تمام توان و ظرفیت خود برای امدادرسانی به هموطنان بهره گیرد.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: هموطنانیکه مایلند نسبت به اهدای کمک‌های خود به آسیب‌دیدگان زلزله اخیر در شهرستان سی سخت یاری برسانند، می‌توانند اقلام گرمایشی از قبیل پتو، مواد غذایی به شکل کنسرو، چادر و ... را به نزدیک‌ترین دفاترپستی تحویل دهند تا همکاران در این دفاتر  روزانه آنها را جمع‌آوری و برای انتقال به مناطق زلزله‌زده به جمعیت‌هلال‌احمر تحویل دهند.

به گزارش ایرنا، زلزله ای به بزرگی ۵.۶ ریشتر ساعت ۲۲ و پنج دقیقه و ۳۴ ثانیه چهارشنبه شب ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۹ شهر سی ‌سخت مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند. این زمین لرزه ۶۳ نفر مصدوم بر جای گذاشت./ایرنا

کپی