اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

سردار آبنوش:

خوشا به سعادت آن‌هایی که برمدار ولایت حرکت می‌کنند /جمهوری به معنای واقعی کلمه فقط در ایران ترجمه‌ شده ‌

خوشا به سعادت آن‌هایی که برمدار ولایت حرکت می‌کنند /جمهوری به معنای واقعی کلمه فقط در ایران ترجمه‌ شده ‌

معاون عملیات سازمان بسیج بابیان اینکه پس از انقلاب اسلامی ایران تمام دموکراسی‌ها در دنیا معطل است، افزود: تنها جای روی کره زمین که دموکراسی در آن ترجمه شد ایران است و جمهوری به معنای واقع کلمه فقط در ایران ترجمه‌ شده ‌و آن‌هایی که خطر این واقعیت را دیدند جمهوریت را هدف قرار دادند.

معاون عملیات سازمان بسیج ‌با تأکید بر اینکه دشمنان نظام اسلامی جمهوری را با سیاه نمایی‌ها هدف قراردادند تا مردم از نظام فاصله بگیرند، گفت: منشأ قدرت ما مردم هستند و حاصل کار ما باید گره زدن دل مردم به انقلاب و اسلام و شهدا باشد.

سردار سالار آبنوش ظهر امروز در مراسم بزرگداشت ایثارگران منطقه 7 عملیات انتقال گاز استان همدان اظهار داشت: اگرچه فرزندان شهدا احساس می‌کنند که پدر ندارند اما بدانند پدران آنها به بلندای تاریخ بوده است.

وی با اشاره به اینکه شهدا توانستند سرنوشت و روند رو به انحطاط بشر را تغییر اساسی داده و بشریت را بیدار کنند، افزود: دین اسلام و قران یعنی ولایت و ولایت موجب سعادت بشریت می‌شود که شهدا به معنای واقعی کلمه ولایت مدار بودند.

آبنوش با بیان اینکه متأسفانه واژه و جایگاه بزرگ ولایت همچنان در جامعه مغفول است و حتی گاهی مورد کینه و بغض قرار می‌گیرد، گفت: امیدوارم به این مرحله از درک و تشخیص برسیم که بدانیم فلسفه اصلی تاریخ، دین، انبیا و اولیای الهی، کتب الهی و اسلام ناب ولایت است.

وی با تأکید بر اینکه ولایت‌پذیری بشر را به سرانجام واقعی می‌رساند، بیان کرد: کره زمین و همه موجودات لاجرم بر یک مدار حرکت می‌کنند حال خوشا به سعادت آن‌هایی برمدار ولایت حرکت می‌کنند و هیچ اولویتی غیر از ولایت ندارند.

معاون عملیات سازمان بسیج با اشاره به اینکه بعد از انقلاب رنسانس بشر به دنبال اجرای دموکراسی بود تا همه در سرنوشت خود دخیل باشند و ایده زیبایی بود، عنوان کرد: این مسئله زمانی که اجرایی شد، دیدیم که این دموکراسی نمادین زیبا، در باطنش اراده‌هایی زشت و باطل دارد.

آبنوش با بیان اینکه ترامپ به‌طور کامل درون این دموکراسی زشت را به دنیا نشان داد، تصریح کرد: دموکراسی آنها براساس پدرسالاری، طایفه‌سالاری و حکومت زور و تزویر و ظلم بر بشر بود.

وی مطرح کرد: 42 سال قبل ما انقلاب کردیم و مبنایمان جمهوری اسلامی بود اما درحالی‌که جمهوری اسلامی نیز جمع نقیضین است، جمهوری به معنای خواست مردم و اسلام مجموعه‌ای از بایدونبایدهاست‌ که در اینجا بصیرت به یاری انسان می‌آید و یاران نظام باید اهل تحقیق، پژوهش و بصیرت و آگاهی باشند.

معاون عملیات سازمان بسیج ‌با تأکید بر اینکه امور باید به دست فرهیختگان پاک سپرده شود اما متأسفانه در این قسمت تاکنون ایراد داشته‌ایم، تأکید کرد: تاکنون نتوانستیم زمام امور را از راس تا کوچک‌ترین بخش یک به افراد شایسته بسپاریم اما آرام‌آرام در حال تغییر و درست کردن این مشکلات هستیم.

آبنوش با اشاره به اینکه همه ما در هرکجا که هستیم نسبت به مشکلات کشور مسئول هستیم و باید درست عمل کنیم، اظهار داشت: در مشکلات نباید تنها دیگران را مقصر بدانیم چراکه در پاسخ‌گویی به وجدان‌های پاک، انسان‌ها و در آخرت به خداوند همه ما مساوی هستیم.

وی بابیان اینکه پس از انقلاب اسلامی ایران تمام دموکراسی‌ها در دنیا معطل است، افزود: تنها جای روی کره زمین که دموکراسی در آن ترجمه شد ایران است و جمهوری به معنای واقع کلمه فقط در ایران ترجمه‌ شده ‌و آن‌هایی که خطر این واقعیت را دیدند جمهوریت را هدف قرار دادند.

معاون عملیات سازمان بسیج ‌با تأکید بر اینکه دشمنان نظام اسلامی جمهوری را با سیاه‌نمایی‌ها هدف قرار دادند تا مردم از نظام فاصله بگیرند، بیان کرد: منشأ قدرت ما مردم هستند و حاصل کار ما باید گره زدن دل مردم به انقلاب، نظام و اسلام و شهدا باشد.

آبنوش با اشاره به اینکه پای این نظام و انقلاب خون‌های پاک شهدا ریخته شده است، عنوان کرد: این نظام شکار نیست که کرکس‌وار با آن برخورد کنیم این نظام امانت الهی و حاصل خون شهدا است.

وی با بیان اینکه شهدا مظهر انسانیت و ولایت‌مداری بودند، تصریح کرد: شهید حاج حسین همدانی در وصیت‌نامه‌شان نوشته‌اند که مردم فکر نکنید از انقلاب و نظام طلب کار هستید بلکه همه ما بدهکار نظام و انقلاب هستیم./تسنیم

کپی