اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

تغییر شغل رفتگری قهرمان کشتی آسیا

تغییر شغل رفتگری قهرمان کشتی آسیا

سرپرست دبیری هیات کشتی خوزستان از تغییر شغل قهرمان کشتی آسیا در دزفول از رفتگری به شغل دیگر در شهرداری این شهرستان خبر داد.

محمد حسینوند، دارنده ۲ مدال طلای کشتی فرنگی نوجوانان آسیا و فرزند جانباز و آزاده هشت سال جنگ تحمیلی، روز یکشنبه هفته جاری از بارها ناکامی برای پیدا کردن شغل در ادارات مختلف خوزستان و سرانجام مشغول به کار شدن در شهرداری دزفول به عنوان رفتگر صحبت کرد.

او همچنین عنوان کرد که "از طریق پیمانکار در شهرداری دزفول استخدام شدم و ۲ میلیون تومان حقوق می‌گیرم، البته به من گفتند اگر کارت را خوب انجام بدهی تا دو میلیون و ۱۰۰ هزار تومان هم ممکن است حقوق بگیری. آیا شان یک ورزشکاری که برای تیم ملی افتخارآفرینی کرده، این است که با او این طور برخورد شود و این حرف را به من بزنند که اگر خوب زباله ها را جمع کنی ۱۰۰ هزار تومان بیشتر حقوق می‌گیری؟"

افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان نیز با اشاره به تماشای کلیپی از حسینوند و شرایط او عنوان کرد: "از قهرمانان عزیز می‌خواهم که منتظر نمانند تا کسی بیاید در خانه آن ها را بزند و بگوید تشریف بیاورید و استخدام شوید. از آن ها می‌خواهم به معاونت ورزشی اداره کل مراجعه کنند تا کارهای جذب آن ها پیگیری شود تا در همین سیستم یا دستگاه دیگر، استخدام آن ها اتفاق بیافتد. همچنین آقای حسینوند هم در کلیپی که منتشر کرده می‌گوید که فرزند یک جانباز است. پس فردی که هم قهرمانی دارد و هم فرزند جانباز است، می‌تواند برای استخدام به ما مراجعه کند و ما مشکلی نداریم."

همچنین میلاد قلاوند سرپرست دبیری هیات کشتی خوزستان، اظهارکرد: بعد از این که متوجه شرایط شغلی آقای حسینوند شدیم از آقای کبابی رییس هیات کشتی دزفول خواستیم که این موضوع را پیگیری کند و طی جلسه ای که امروز در دزفول با حضور شهردار شهرستان، آقای کبابی و آقای حسینوند برگزار شد، مقرر شد که تا هفته آینده بحث جابه‌جایی شغل این کشتی‌گیر در شهرداری دزفول انجام شود.

وی همچنین گفت: یکی از اساتید دانشگاه طی تماس با خود من برای حمایت از این کشتی گیر در بحث تمرینی اعلام آمادگی کرد که جا دارد از تمام کسانی که برای حمایت از حسینوند پای کار آمدند، قدردانی کنم./ ایسنا

---
---

 

کپی