اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹

حمله شرور با چاقو به یک متهم در مقابل دادسرا

حمله شرور با چاقو به یک متهم در مقابل دادسرا

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از بازداشت شرور سابقه‌داری خبر داد که با چاقو به یک متهم دست بسته در مقابل یکی از دادسراهای تهران حمله‌ور شده بود.

سرهنگ سعید راستی با اشاره به بازداشت شروری که با چاقو به یک  متهم در مقابل یکی از دادسرای تهران حمله‌ور شده بود، در تشریح این خبر اظهار کرد: متهم مذکور از اوباش سابقه‌دار در زمینه شرارت، عربده‌کشی، زورگیری و سرقت است و حدود 6 سال در مقاطع مختلف به دلیل شرارتهای خود به حبس محکوم شده بود.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ افزود: این متهم، خودروی حمل متهمی را تعقیب کرده و پس از توقف خودرو و پیاده شدن متهمان مقابل دادسرا، با شمشیر و قمه به سمت یکی از متهمان حمله‌ور شده بود.

وی با بیان اینکه دستان متهم مضروب با دستبند در زمان ماجرا بسته بود، بیان کرد: شرور مذکور همان زمان توسط مأموران بازداشت شد و مضروب نیز به بیمارستان انتقال یافت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه فرد شرور با متهم بازداشتی از قبل خصومت شخصی داشته و در فرصتی مناسب به وی حمله‌ور شده بود، متذکر شد: شرور مذکور حدوداً دو ماه پیش از زندان آزاد شده اما متأسفانه هنوز متنبه نشده است.تسنیم

کپی