اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

کشف 50 هزارعدد مواد محترقه درجنوب تهران

کشف 50 هزارعدد مواد محترقه درجنوب تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری یک متهم و کشف 50 هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در ساختمانی قدیمی در جنوب تهران خبرداد.

سرهنگ "علی ولی پور گودرزی" اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر دپو و جمع آوری مقادیر زیادی مواد محترقه در یک ساختمان مسکونی قدیمی در حوالی "مولوی" بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان  پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد خبر صحت دارد، اظهار کرد: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت، ساختمان مسکونی مشتمل بر چندین اتاق بوده که یکی از متصرفان اتاق ها در داخل اتاقش مقدار فراوانی مواد محترقه غیر مجاز دپو و جمع آوری کرده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران در ادامه افزود: با شناسایی هویت متهم، روز گذشته با هماهنگی های قضائی تیمی از کارآگاهان این پلیس به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند، متصرف اتاق را دستگیر و در بررسی های بیشتر 50 هزار عدد از انواع مواد محترقه غیر مجاز از داخل اتاقش کشف کنند.

سرهنگ گودرزی با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قضائی تحویل مرجع قضائی شد، خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را 200 میلیون  ریال برآورد کرده اند.#پلیس 

کپی