اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

سفر به مشهد ممنوع، حتی با نامه فرمانداری!

سفر به مشهد ممنوع، حتی با نامه فرمانداری!

رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: در اجرای محدودیت‌های جدید برای جلوگیری از شیوع کرونا در مشهد، فقط خودرو‌های دارای پلاک بومی اجازه ورود به این شهر را می‌گیرند.

سرهنگ حسین میش‌مست رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: در مرحله جدید طرح ممنوعیت ورود خودرو‌های دارای پلاک غیربومی به مشهد طبق تصمیم پلیس راهنمایی و رانندگی کشور خودرو‌های غیربومی با نامه فرمانداری نیز اجازه ورود به مشهد را ندارند.

او افزود: در این مرحله فقط مالکان خودرو‌های دارای پلاک غیربومی که مشکل پزشکی یا کار قضایی داشته باشند مجوز ورود به مشهد را دریافت می‌کنند.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی ادامه داد: در مرحله قبل اجرای این طرح مالکان خودرو‌های دارای پلاک غیربومی با نامه فرمانداری شهر‌های خود مجوز ورود به مشهد را دریافت می‌کردند اما در این مرحله نامه فرمانداری قابل قبول نیست.

سرهنگ میش مست بیان کرد: طرح منع ورود خودرو‌های غیربومی به شهر‌های دارای وضعیت قرمز، نارنجی و زرد از نظر شیوع کرونا همزمان با محدودیت‌های سراسری از اول آذر تا ۱۳ دی‌ماه امسال در مشهد و دیگر شهر‌های خراسان رضوی اجرا شد و با آبی‌شدن وضعیت مشهد از ١٣ دی متوقف شد. اجرای این طرح دوباره از ۱۸ بهمن‌ماه جاری با زرد‌شدن وضعیت مشهد در حال اجرا است./ باشگاه خبرنگاران جوان

کپی