اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

بادامچیان: حل مشکلات موجود در گرو انتخاب نیروهای کارآمد است

بادامچیان: حل مشکلات موجود در گرو انتخاب نیروهای کارآمد است

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی حل مشکلات موجود در کشور را در گرو انتخاب نیروهای کارآمد، با ایمان، با انگیزه، علاقه مند و پرکار دانست و گفت: مسلما مشکلات موجود به آسانی حل خواهد شد، زیرا وجود ولایت فقیه و رهنمودهای مقام معظم رهبری، مردم خستگی ناپذیر زمینه‌ساز حل معضلات خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی،  اسدالله بادامچیان در اعلام مواضع هفتگی این حزب با اشاره به انتخابات ۱۴۰۰، گفت: انتخابات ریاست جمهوری در بخش تمام مردمی آن یعنی شوراهای اسلامی شهر و روستا و عشایر و در بخش مردم سالاری دولتی یعنی انتخابات ریاست جمهوری، انتخاباتی سرنوشت ساز در گام دوم انقلاب است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: اگر مردم با استفاده از تجربیات گذشته و شناخت کافی از نامزدها انتخاب خوبی داشته باشند و نیروهای کارآمد، با ایمان، با انگیزه، علاقه مند، پرکار و اصلح را انتخاب کنند، مسلما مشکلات موجود به آسانی حل خواهد شد، زیرا وجود ولایت فقیه و رهنمودهای مقام معظم رهبری، مردم خستگی ناپذیر و هوشیار و کشوری با امکانات گسترده زمینه‌ساز حل معضلات و ناهمواری‌ها است.

بادامچیان تاکید کرد: مهم آن است که رجایی گونه‌ها و لاجوردی گونه‌ها انتخاب شوند، تا فاسدان و زیاده طلبان ناامید شوند و ملت امیدوار شود.

وی ادامه داد: به‌رغم منفی گویی‌های رسانه‌های بیگانه و برخی عناصر داخلی، انتخابات ۱۴۰۰، پرشور و حضور عمومی مردم حماسه‌ساز خواهد شد.

این فعال اصولگرا تصریح کرد: ملت ما در بزنگاه‌ها ثابت کردند که با بصیرت، انتخاب آزاد و حماسه سازی توطئه‌های دشمنان را خنثی و امید مخالفان و معاندان را ناامید و طرح‌های بیگانگان را عقیم گذاشته است و این بار نیز چنین خواهد کرد.

وی درباره نامزدهای انتخاباتی  و فعالیت‌های سیاسی احزاب، گفت: با حفظ احترام همه، فضای سیاسی کشور به حمد الهی آزاد و میدان گفت وگو و مطرح کردن افکار و دیدگاه‌ها و اشخاص مورد نظر گروه‌ها و احزاب و تشکل‌ها باز است؛ از تخریب و تضعیف یکدیگر پرهیز کنیم و هر شخص و جمع کار اثباتی خود را ترویج و تبلیغ کنند.

بادامچیان گفت: با توجه به تحولات جهانی که در وضعیت خاصی قرار دارند، مانند انتخابات آشفته آمریکا و رویدادهای پس از انتخابات و تحولات در کشورهای همراه آمریکا همچون اروپا و بحران تشدید سیاسی - اقتصادی و کرونا نیاز به تحول فکری و برنامه‌ای در ایران وجود دارد تا با تبدیل تهدیدها به فرصت و استفاده از فرصت‌ها، تمدن نوین اسلامی و دولت کریمه اسلامی تحقق یابد.

وی افزود: آمریکایی‌ها در بن بست های متعدد قرار دارند؛ آنها ناچارند از افغانستان و عراق خارج شوند و هر چه بیشتر در عراق و افغانستان بمانند ضربات سنگین تری را باید تحمل کنند، زیرا آسیب پذیری آنها شدت یافته است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه پیروزی‌های اخیر ملت یمن را به آنها و انصارالله تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد که در روزهای آینده شاهد پیروزی‌های بیشتری علیه ائتلاف جنایت بار سعودی‌ها باشیم و این ثمره و نتیجه مقاومت ایمانی ملت، ارتش و یاران انصارالله می‌باشد.

وی همچنین با اشاره به زلزله منطقه سی سخت از خدمات رسانی سریع دولت و همه دستگاه‌ها و نهادها به مردم دلاور منطقه تقدیر کرد و به سرعت بخشیدن در خدمت رسانی و تعمیر اساسی خانه‌های آسیب دیده و یاری رسانی به مردم تاکید کرد.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با تبریک میلاد مسعود امام جواد(ع) و حضرت علی (ع) پیروزی خط ولایت و امامت را در همه صحنه‌ها و عزت و سربلندی ملت‌های اسلامی به ویژه ملت مسلمان فلسطین را مسئلت نمود./ ایرنا 

کپی