اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

سمیعی: پرونده بودیمیر به زودی بسته می شود

سمیعی: پرونده بودیمیر به زودی بسته می شود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پرونده «ماریو بودیمیر» به‌زودی بسته می‌شود. پول او پرداخت شده و در همین روزهای اخیر به حسابش خواهد نشست.

جعفر سمیعی امروز (دوشنبه) در جمع خبرنگاران در مورد برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان تهران، اظهار داشت: انتخابات روند خوبی داشت. در مورد شفافیت در آن هم باید دوستان نظر بدهند.

وی در خصوص اینکه برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان تهران در آستانه انتخابات فدراسیون فوتبال، شائبه برانگیز بود، افزود: برای ما هم این مساله جای سوال دارد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد بسته شدن پرونده ماریو بودیمیر افزود: پرونده بودیمیر ظرف چند روز آینده بسته می‌شود. ما این پول را پرداخت کردیم اما به خاطر تحریم‌ها هنوز به حساب او  به صورت کامل ننشسته است. امیدوارم ظرف یکی دو روز آینده این ماجرا تمام شود.

وی در رابطه با مطالبات باشگاه شهر خودرو بابت انتقال یحیی گل‌محمدی تصریح کرد: آنها شکایت کرده‌اند و باید بررسی شود.

سمیعی در مورد اینکه گویا مسوولان پرسپولیس برای تفاهم مسوولان شهر خودرو را پیدا نمی‌کنند، خاطرنشان کرد: مگر گم شده اند؟ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس به خاطر شکایت شایان مصلح بسته شده است، تصریح کرد: این را از آنها که می‌گویند، سوال کنید.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد عملکرد باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات و جذب شهریار مغانلو خاطرنشان کرد: در بازار نقل و انتقالات کارمان را انجام می‌دهیم و زمانی که به نتیجه که رسیدیم آن را اعلام می‌کنیم./ ایرنا

 

کپی