اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

ثبت20 فقره سرقت در کارنامه یک سارق

ثبت20 فقره سرقت در کارنامه  یک سارق

رییس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به دستگیری یک سارق خودرو در قیامدشت، گفت: این متهم که با آلات و ادوات سرقت خودرو در حال پرسه زنی در میان خودروهای پارک شده در کنار خیابان بود، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایران آنلاین  جلیل موقوفه ای گفت: شب گذشته یکی از تیم های عملیاتی کلانتری  174 قیامدشت هنگام گشتزنی در محدوده استحفاظی خود بود که به مرد سیاهپوشی که در حال پرسه زنی در میان خودروهای پارک شده کنار خیابان قائم چهار بود، برخورد کردند و به سمت وی تغییر مسیر دادند.
وی ادامه داد: فرد مظنون با مشاهده ماموران پلیس، کیسه همراهش را رها کرده و سعی کرد با استفاده از تاریکی شب از محل بگریزد که این اقدام وی با سرعت عمل ماموران و تیزبینی آنها نافرجام ماند و در نهایت این متهم دقایقی بعد از سوی ماموران دستگیر شد.
موقوفه ای اظهار داشت: متهم به همراه کیسه همراهش به کلانتری 174  منتقل شد و تحت بازجویی قرار گرفت اما هرگونه اتهامی را منکر شد و اظهار داشت که پس از تعطیلی از محل کارش در حال رفتن به خانه بوده که از سوی پلیس دستگیر شده است اما زمانی که محتویات کیسه مذکور مورد بازرسی قرار گرفت و تعدادی تجهیزات و لوازم سرقت خودرو از جمله سیم و های سر کج و پیچ گوشتی مخصوص سرقت خودرو کشف و ضبط شد به ناچار لب به اعتراف گشود.
موقوفه ای افزود :با بررسی دقیق تر محل سرقت یک دستگاه خودرو پراید مسروقه کشف شد که با بررسی دوربین های مدار بسته مشخص شد سارق دستگیر شده با استفاده از این خودرو به محل سرقت مراجعه کرده و با همدستی فرد دیگر قصد سرقت یک دستگاه خودرو پراید دیکر را داشتند که با حضور به موقع پلیس این فرد دستگیر و همدستش متواری شد.
رییس پلیس پیشگیری پایتخت  گفت:متهم در بازجویی های تکمیلی و مواجهه با مستندات  جدید چاره ای جر اعتراف  به جرایم خود مبنی بر سرقت 20 دستگاه خودرو و همچنین سرقت لوازم داخلی خودرو نیافت  و پس از تکمیل پرونده برای تحقیقات بیشتر به مرجع قضایی معرفی شد  شد.

کپی