اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

اولتیماتوم پلیس دزفول به اوباش

اولتیماتوم پلیس دزفول به اوباش

فرمانده انتظامی دزفول گفت: در راستای تامین امنیت اجتماعی دست و پای اراذل و اوباش و مخلان امنیت را در جرائم مشهود می‌شکنیم و هیچ تعارف و مماشاتی با آنها نداریم.

سرهنگ روح‌اله گراوندی روز یکشنبه در حاشیه دستگیری ۱۲ سارق مسلح و اراذل و اوباش  افزود: مردم یقین داشته باشند که نیروی انتظامی با سارقان مسلح، اراذل و اوباش و برهم زنندگان نظم و امنیت اجتماعی به طور جدی برخورد می‌کند.

وی با اتمام حجت با سارقان مسلح و اراذل و اوباش گفت: متاسفانه برخی افراد در پناه اقتدار ناجا و امنیتی که سبزپوشان نیروی انتظامی ایجاد کرده‌اند، سنگ اراذل و اوباش را به سینه می‌زنند و به نوعی از آنان دفاع می‌کنند.

سرهنگ گراوندی افزود: این افراد که عملکرد فرماندهان عزیز ناجا و ادبیات گفتاری آنها را مورد انتقاد قرار می‌دهند یقین داشته باشند که ما از عملکرد مقتدرانه خود در جرائم مشهود کوتاه نمی‌آییم و اجازه عرض اندام به سارقان مسلح و اراذل و اوباش را نخواهیم داد.

به گزارش ایرنا حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده شاهین شهر در نطق میان دستور جلسه ۱۲ بهمن ماه مجلس شورای اسلامی عنوان کرده بود «ناجا باید به خاطر ادبیات غیرقانونی مامورش همچون نماینده مجلس عذرخواهی کند و البته عذرخواهی بزرگتر باید بخاطر حرف‌های غیرقانونی آن فرمانده ناجا باشد که می‌خواست مجرمین را دست شکسته ببیند.»

فرمانده انتظامی دزفول همچنین درخصوص دستگیری ۱۲ سارق مسلح، اراذل و اوباش و سارقان سابقه‌دار و محکومان متواری گفت: این سارقان در چند عملیات پلیسی طی ۲۴ ساعت توسط پلیس آگاهی شهرستان دزفول دستگیر شدند.

وی افزود: چهار نفر از این افراد، اراذل و اوباش، سه نفر سارق مسلح، ۲ نفر سارق خودرو و سه نفر سارق سابقه دار و متواری بودند.

سرهنگ گراوندی اظهارداشت: یک قبضه سلاح کلاشینکف، ۶ تیغه شمشیر و قمه، سه خودرو و چهار دستگاه موتورسیکلت مسروقه از این سارقان کشف و ضبط شد.ایرنا 


 

کپی