اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

ضرغامی: راهبرد توسعه احزاب در صداقت با مردم محقق می‌شود

ضرغامی: راهبرد توسعه احزاب در صداقت با مردم محقق می‌شود

اولین نشست هم اندیشی فعالان و اعضای هیئت رئیسه و هیئت اجرایی ستاد انتخابات جمعیت جوانان انقلاب اسلامی با موضوع دولت کارآمد مردمی و انقلابی با حضور عزت الله ضرغامی برگزار شد.

در این نشست عزت‌الله ضرغامی با تمجید از فعالیت های تشکیلاتی و بهره گیری از عقل جمعی در ایجاد فکر و اندیشه و رفتار هماهنگ در عمل ، به برخی آفات گریبانگیر کار حزبی و احزاب در کشور به ویژه رفتار فصلی و صرفاً انتخاباتی احزاب اشاره کرد و گفت: به نظرم با بررسی عملکرد فعالیت گروه های سیاسی تحقق توسعه احزاب را در رفتار و صداقت با مردم میدانم و طبعا اخلاص در عمل میتواند به اعتماد مردم به اهداف و سیاست ها حزب در جامعه قوت بخشد.

وی با اشاره به تحولات داخلی و خارجی امروز ایران افزود: محافظه کاری و مرعوب بودن و انفعال در مقابل پدیده پدرخوانده های خودساخته  از جمله عوامل ناکامی احزاب محسوب می‌شود.

ضرغامی یکی از رموز موفقیت تشکل‌ها را صداقت با مردم و هواداران و شفاف‌سازی در رفتار و گفتار دانست و گفت: حساس بودن احزاب وتشکل های سیاسی به مسایل اساسی کشور و جامعه لازمه فعالیت احزاب است.

وی تأکید کرد: در کنار تمام تلاش احزاب باید مکانیزم راهبردی کارشان همراه با رفتار صادقانه باشد تا موجب تحقق برکت امور و اهدافشان در خدمت بهینه به مردم قرار گیرد.

همچنین در آغاز این نشست محمد جواد محمدی نوری دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات این جمعیت در سنوات گذشته و نیز گزارشی از برنامه ستاد انتخابات حزب را ارائه کرد./ایسنا

کپی