اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

سرقت مسلحانه در سمنان، دستگیری در گلستان

سرقت مسلحانه در سمنان، دستگیری در گلستان

سارق مسلحی که در سمنان اقدام به سرقت مسلحانه از طلافروشی کرده بود در بندرگز شناسایی و در درگیری مسلحانه با پلیس، دستگیر شد.

صبح دیروز در چهار راه بهارستان بندرگز ماموران پلیس آگاهی گلستان و سمنان در عملیات مشترک پس از شناسایی سارق مسلحی که روز‌های گذشته در سمنان اقدام به سرقت مسلحانه از طلافروشی کرده بود، اقدام به دستگیری وی کردند.

این سارق مسلح پس از مشاهده ماموران اقدام به تیراندازی کرد و کارآگاهان پلیس آگاهی نیز بر اساس قانون بکارگیری سلاح به سمت وی تیراندازی کردند که پس از اصابت چند گلوله به این متهم، وی دستگیر و به بیمارستان منتقل شد.

فرمانده انتظامی گلستان در خصوص جزئیات این عملیات گفت: این سارق مسلح چند روز قبل در شاهرود سرقت نافرجام داشته و در بازار سمنان با زخمی کردن صاحب طلافروشی مقادیری طلا را سرقت کرده بود.سرقت مسلحانه در سمنان، دستگیری در گلستان

سردار سعید دادگر افزود: این فرد پس از مشاهده پلیس اقدام به تیراندازی به سمت پلیس کرد که ماموران نیز براساس قانون با استفاده از قانون بکارگیری سلاح، متهم را زمین‌گیر و دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه عملیات شناسایی و دستگیری متهم در اقدام مشترک پلیس آگاهی سمنان و گلستان انجام شد، تاکید کرد: اشراف اطلاعاتی و حساسیت پلیس در جرائم خشن و جرائم جنایی بسیار بالا است و بر اساس قانون و به صورت قاطعانه با این مجرمان برخورد می‌شود.

رئیس پلیس گلستان ادامه داد: از این متهم یک قبضه کلت کمری، یک صدا خفه‌کن و ماسک پوشش صورت کشف و ضبط شد.

سردار دادگر اضافه کرد: در عملیات هماهنگ دیگر در گرگان، همدست این سارق نیز در مخفیگاهش دستگیر و طلا‌های سرقتی نیز در این مکان کشف شد.

وی افزود: متهمان سوابق متعدد سرقت در پرونده خود دارند و متهم اصلی این پرونده روز‌های گذشته از زندان آزاد شده است.صدا وسیما 

کپی