اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

انفجارمرگبار منزل مسکونی درکرمان

انفجارمرگبار منزل مسکونی درکرمان

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: به‌علت انفجار، سه منزل مسکونی در شهر کرمان تخریب و متاسفانه دو نفر از شهروندان مجروح و دو نفر جان باخته‌اند.

رضا میرزایی در تشریح این خبر، زمان رخداد این حادثه را ساعت 10 دقیقه امروز اول اسفندماه در خیابان شهید صیاد شیرازی (سرآسیاب فرسنگی) اعلام کرد و افزود: بلافاصله بعد از اطلاع از این حادثه آتش‌نشانان در قالب چهار  اکیپ اطفاء حریق، جستجو و نجات در محل حادثه حضور یافتند.

مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان بیان کرد: در این حادثه، انفجار باعث تخریب سه منزل مسکونی شد که با حضور آتش‌نشانان در لحظات اولیه حادثه دو نفر خانم  از زیر آوار خارج شدند و جهت انجام امور درمانی توسط عوامل اورژانس حاظر در محل به بیمارستان انتقال یافتند.---

---

وی اظهار کرد: اکیپ‌های جستجو و نجات جمعیت هلال‌احمر شهرستان کرمان با حضور در محل حادثه و انجام عملیات توسط تیم آنست (سگ‌های زنده‌یاب) از  احتمال وجود افراد زنده در زیر آوار اطمینان حاصل کردند.

میرزایی بیان کرد: متاسفانه در این حادثه دو نفر از ساکنین (یک نفر آقا و یک نفر خانم) جان باخته‌اند که با توجه به شدت انفجار و حجم بسیار زیاد تخریب پس از 5 ساعت تلاش آتش نشانان و امدادگران جمعیت هلال‌احمر از زیر آوار خارج شدند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین سه دستگاه جرثقیل و دو دستگاه لودر از مناطق شهری شهرداری کرمان  جهت انجام عملیات آواربرداری به محل اعزام شدند.فارس

 

کپی