اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

زوج روس میلیونری که می خواهند 105 فرزند داشته باشند+تصاویر

زوج روس میلیونری که می خواهند 105 فرزند داشته باشند+تصاویر
آرزوکیهان

زوج روس میلیونری که سرپرستی 9 کودک را به همراه یک فرزند خود قبول کرده اند امیدوارند تا بتوانند تعداد فرزندانشان را به 105 بچه برسانند.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی میل، این زوج امیدوارند تا با استفاده از رحم های اجاره ای زنان دیگر بتوانند سرپرستی دیگر فرزندان شان را بر عهده گرفته و بزرگ ترین خانواده روسیه را تشکیل دهند.

---
---
---
---
---

"کریستینا اوزتورک"23 ساله اهل مسکو به همراه همسر میلیونرش "گالیپ اوزتورک " 56 ساله به شدت به داشتن فرزندان بیشتر علاقمند است. شوهر کریستانیا یکی از میلیونر های صاخب هتل های ساحلی در چند شهر دنیاست.
کریستینا می گوید پرستاران خانوادگی به خوبی وظیفه نگهداری از فرزندانش را بر عهده داشته وتمامی دستورات وی را در دفترچه های خود ثبت می کنند تا چیزی از قلم نیفتد.
این زن جوان میلیونر با وجودیکه همسرش از ازدواج اول خود فرزندانی بزرگسال دارد می گوید همسرش مخالفتی با داشتن بچه های بیشتر نداشته و هر دوشان علاقمندند تا تعداد فرزندانشان را به 105 عدد برسانند.

او می گوید همه چیز تحت کنترل است بچه ها چه بخورند، چه بپوشند ، کی بخوابند، چه تغییراتی در بدنشان رخ داده ، به چه چیزی نیاز دارند و چه کتابی برایشان خوانده شود.

کپی