اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
نگاهی به تمرین پرحاشیه آبی‌پوشان؛

هواداران استقلال خطاب به عمران‌زاده: خودتان را خراب نکنید و بروید

هواداران استقلال خطاب به عمران‌زاده: خودتان را خراب نکنید و بروید

تمرین پرحاشیه تیم فوتبال استقلال در حالی برگزار شد که هواداران از مربیان استقلال خواستند تا این تیم را ترک کنند.

به گزارش ایرنا، تمرین نوبت صبح روز سه‌شنبه تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۱ در زمین راه آهن در حالی برگزار شد که این تمرین با حواشی زیادی همراه بود.

در این تمرین محمود فکری سرمربی استقلال با تاخیر در محل تمرین آبی‌ها حاضر شد.

همچنین هواداران معترض در مقابل ورزشگاه حاضر شدند و با سر دادن شعارهایی خواستار اخراج محمود فکری از این تیم شدند.

پس از پایان این جلسه تمرینی ابتدا حنیف عمران زاده در میان هواداران ناراضی حاضر شد که هواداران خطاب به این مربی گفتند که محبوب بمانید و بروید. هواداران در ادامه صحبت‌هایشان خطاب به عمران زاده گفتند که شما و آرش برهانی میان ما محبوب هستید و نگذارید این محبوبیت از بین برود. شما برای ما با گل از راه دورتان خاطرات خوبی ساختید و دوست نداریم که برایتان مانند علیرضا منصوریان شعار حیا کن رها کن سر دهیم و تیم را ترک کنید. عمران زاده هم حرف‌های هواداران را تایید کرد و سپس محل را ترک کرد.

در ادامه هم پرویز مظلومی مدیر استقلال در میان هواداران حاضر شد. مظلومی در پاسخ به اعتراض هواداران گفت: «اوضاع خراب است و من هم صبح تا شب برای بهبود این شرایط تلاش می‌کنم. ما خودمان از این شرایط بیشتر از شما هواداران ناراحت هستیم. شما هواداران هر چه الان بگویید حق دارید. اگر من بروم اوضاع درست می شود من می‌روم.» در ادامه هم هواداران باز هم خواستند که پیامشان به محمود فکری از طریق مظلومی انتقال داده شود که محبوب بماند و استقلال را ترک کند./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

گزارش تمرین استقلال| پایان شایعات در مورد فکری و بازگشت دیاباته به تمرینات گروهی+ تصاویر

کپی