اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

چرا باید از مجتمع تجاری جهیزیه ایران خرید کنیم؟

چرا باید از مجتمع تجاری جهیزیه ایران خرید کنیم؟

میدان شوش برای اهالی تهران با خرید جهیزیه گره خورده است و به طور سنتی یکی از مقاصد اصلی خانواده‌های برای خرید جهیزیه و لوازم منزل است.

میدان شوش برای اهالی تهران با خرید جهیزیه گره خورده است و به طور سنتی یکی از مقاصد اصلی خانواده‌های برای خرید جهیزیه و لوازم منزل است. حالا امروز درست در قلب میدان شوش مرکز خرید تازه کار خود را آغاز کرده است که قصد دارد خدماتی فوق‌العاده را نظر رفاهی و قیمتی به مشتریانش ارائه دهد.

اولین دلیل برای سر زدن به جهیزیه ایران قیمت‌های فوق‌العاده آن است. بیشتر واحدهای تجاری این مجتمع قیمتی زیر قیمت بازار را ارائه می‌دهند و در این روزها نیز با فروش‌های فوق‌العاده قیمت‌های کم نظیری ارائه می‌دهد. این قیمت‌ها تا آن جا مناسب است که مغازه‌های اطراف برخی اجناس خود را از جهیزیه ایران می‌خرند.

دومین ویژگی خاص جهیزیه ایران امنیت فوق‌العاده آن در کنار امکانات رفاهی خوبی همچون فودکورت، اتاق کودک، نماز خانه و پارکینگ مجهز است.

 

مجتمع تجاری جهیزیه ایران چطور ساخته شد؟

مجتمع تجاری جهیزیه ایران با 140 هزار متر زیربنا در 14 طبقه با ظرفیت پارکینگی بیش از 2500 خودرو درست در قلب میدان شوش ساخته شده است و در 5 طبقه تجاری خود بیش از 1000 واحد فروشگاه با متراژهای مختلف را جا داده است. طبقه 4 ام این مجتمع تجاری نیز یک فلت 10 هزار متری است که برای فروشگاه زنجیره‌ای یا سالن مناسب است.

 

مراحل آغازین ساخت این مجتمع تجاری بیش از یک دهه پیش شروع شد. وقتی که مالکان مجتمع تجاری جهیزیه ایران تصمیم گرفتند کلنگ یک از مجهزترین و مدرن‌ترین مجتمع‌های تجاری تهران را به جای الهیه یا اقدسیه در قلب شوش به زمین بزنند. اما چرا مالکان این مجتمع شوش را به عنوان نقطه هدف خود انتخاب کردند؟

احتمالاً این سؤال برای شما هم ایجاد شده است که چرا باید چنین مجتمع تجاری عظیم را در شوش ساخت. اشتغال آفرینی، کاهش آسیب‌های اجتماعی در منطقه و تغییر استانداردهای فروشگاهی در این منطقه یکی از اصلی‌ترین اهداف تیم مجتمع تجاری جهیزیه ایران است. این مجتمع تجاری تمرکز خود را روی حمایت از تولید ملی گذاشته است و در حال مهیا کردن امکانات حضور معتبرترین برندهای ایرانی در حوزه لوازم خانگی در این فروشگاه است.

حمایت از اشتغال جوانان در شوش

مجتمع تجاری جهیزیه ایران در قلب شوش ساخته شد تا فضا را تغییر دهد. این مجتمع مثل مجتمع‌های شمال شهر روی باغات و با قطع درختان ساخته نشد بلکه روی منطقه‌ای ساخته شد که ویرانه و پر از آسیب اجتماعی بود. این مجتمع چنان محلی را امروز به یک مرکز اشتغال بزرگ برای اهالی منطقه تبدیل کرد و باعث شد تا حتی از شمال شهر هم خریداران به سمت شوش بیایند.

---

به گفته مدیران این مجتمع تجاری، اولویت جذب نیروهای خدماتی این مجتمع از نگهبان، منشی تا کادر فروشنده غذا و دیگر نیروهای مورد نیاز مجموعه با اولویت اهالی شوش جذب می‌شود. به این شکل هم نیروهای کارآمدی بیشتری دارند هم ظرفیت اشتغال مجموعه به طور کامل صرف جوانان همان منطقه می‌شود.

جهیزیه ایران مرکز خریدی متفاوت در تهران

هدف اصلی مجتمع تجاری جهیزیه ایران، آن طور که از نامش پیداست، آن است که هر کسی بتواند صفر تا صد وسایل شروع یک زندگی را تأمین کند. این صفر تا صد از قابلمه تا یخچال گاز و سرویس خواب را شامل می‌شود. با این همه چنین خریدی وقت گیر است. شما به پارکینگ، سرویس بهداشتی، غذا و حتی شاید مکانی برای استراحت و نماز نیاز داشته باشید. برای هیچ کدام از این موارد نیاز نیست از مجتمع تجاری جهیزیه ایران خارج شوید.

در هر طبقه این مجتمع تجاری 16 واحد سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی موجود است. فضایی ویژه نیز برای نگهداری از کودکان تدارک دیده شده که مربیان آموزش‌دیده در طول خرید با کودکان بازی کردن و از آنان مراقبت می‌کنند. 48 پله برقی، 9 آسانسور نفر بر و 1 آسانسور باری موجود در کل مجتمع موجود است. مسجدی کوچک با مهراب و منبر نیز در این مرکز خرید وجود دارد که هم فضای نیایش، استراحت و البته تعویض لباس نوزادان را فراهم کرده است.

برای غذا خوردن هم فودکورت مجتمع تجاری جهیزیه ایران به اندازه 500 صندلی ظرفیت دارد که با کافی‌شاپ، غذاهای ایران و فست فود تجهیز خواهد شد و مدیریت آن بر عهده یکی از معتبرترین برندهای بین‌المللی صنعت غذای جهان خواهد بود. به جز این شما در بام این مجموعه امکانات ورزشی فوق‌العاده‌ای خواهید داشت.

---

اما نقطه قوت دیگر مجتمع تجاری جهیزیه ایران پارکینگ بزرگ آن است که در منطقه شوش یک اتفاق بی‌نظیر حساب می‌شود. این پارکینگ ظرفیت بیش از 2500 خودرو را دارد که در منطقه شلوغی مثل شوش اتفاقی فوق‌العاده است که بارانداز فروشندگان نیز در آن مهیا شده است. در کنار این پارکینگ 600 انبار هم برای فروشندگان مهیا شده است.

جهیزیه ایران؛ حامی تولید داخلی

ویژگی مهم دیگری که باید درباره مجتمع تجاری جهیزیه ایران مورد توجه قرار بگیرد قیمت منصفانه مغازه‌های آن است که در مقایسه با امکانات کم نظیر آن به شدت قابل ملاحظه است و با مجتمع‌های تجاری دیگر قابل مقایسه نیست. این قیمت مناسب محصول حضور برنده‌های معتبر در این مرکز خرید است.

اگر دنبال خرید یا اجاره یک واحد تجاری نوساز، شیک، مدرن و خوش قیمت در یکی از مجهزترین مجتمع‌ترین‌های تجاری تهران هستید حتماً سری به جهیزیه ایران بزنید.

اجازه واحد تجاری در جهیزیه ایران

پاسخ این پرسش برای خریداران ساده است. شما در مرکز خرید جهیزیه ایران یکی از امن‌ترین، ارزان‌ترین، متنوع‌ترین، باکیفیت‌ترین و البته آرامش‌بخش‌ترین خریدهای را خواهید داشت. در جهیزیه ایران نه نگران پارکینگ خواهید بود و نه نگران کودکان خود. این مجموعه تمام نگرانی‌ها مشتری را مدنظر قرار داده و آن را برطرف می‌کند.

اما مهم‌ترین ویژگی جهیزیه ایران برای خریداران واحد تجاری قیمت مناسب آن نسبت به امکانات آن است. شما می‌توانید واحدهای جهیزیه ایران را با قیمت بسیار مناسب اجاره کرده یا بخرید. این قیمت در مقایسه با مجتمع‌های تجاری دیگر بسیار منطقی و به صرفه خواهد بود.

 

کپی